"Przytyła, jest w ciąży?". Te zdjęcia aktorki wywołały zamieszanie w mediach. Komentarz? Kochamy ją

Emilia Klima 06.06.2017
Halle Berry
Fotografia: East News

Halle Berry miała idealną odpowiedź na plotki o swojej domniemanej ciąży. 

Halle Berry wprawiła media plotkarskie media w niemałą histerię, kiedy w weekend pojawiła się na Chrysalis Butterfly Ball in Los Angeles w opinającej sukience. Fason podkreślił delikatnie zaokrągloną sylwetkę 50-letniej aktorki, co od razu wywołała lawinę spekulacji o tym, że spodziewa się ona dziecka. Plotkę dodatkowo podsycił gest Berry, która pozując fotografom trzymała się za brzuch.

Z szerokim uśmiechem na twarzy i dłońmi zaplecionymi w opiekuńczym geście na brzuchu, aktorka wyglądała, jakby zaraz miała przekazać światu radosną nowinę komentował portal newsnow.com.

Halle Berry
Fotografia: East News

Halle Berry jest w ciąży?

Ostatecznie okazało się, że radosna nowina jest taka, że aktorka zjadła pyszny i sycący obiad. Plotkom o ciąży najpierw zaprzeczył rzecznik prasowy gwiazdy, a później ona sama odniosła się żartobliwie do sensacyjnych informacji na swoim Instagramie. 

Czy dziewczyna nie może sobie zjeść steku i frytek? - napisała.

Halle Berry obrała podobną strategię, co jej koleżanka po fachu, Jennifer Aniston. U gwiazdy "Przyjaciół" ciąży media dopatrują się nieprzerwanie od co najmniej dekady. Po ostatniej "aferze" ze zdjęciami, na których gwiazda miała wydęty brzuch, Jen skomentowała, że po prostu tamtego dnia zjadła większy obiad. Jednym słowem - życie hollywoodzkich gwiazd wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać ;-)

Jennifer-Aniston-GIF
Halle Berry
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów