Uwaga: przystojniak w przestworzach. Wyrzeźbiony pilot lubi pozować bez koszulki

Magdalena Kulej 06.04.2018
Isai Ortiz
Fotografia: instagram.com/isaior

Profil seksownego pilota w mediach społecznościowych obserwuje już 180 tysięcy osób. 

Isai Ortiz to od kilku dni jedno z najczęściej wyszukiwanych nazwisk w sieci. A już na pewno najczęściej wyszukiwany pilot. Okazuje się, że nie tylko niezwykle przystojny policjant z USA ma rzesze fanek. Wyrzeźbionym ciałem Ortiza zainteresowało się już ponad 180 tysięcy kobiet na Instagramie. Każda z nich marzy, by udać się z nim w podniebną podróż.

Zobacz także: Schudł i teraz wygląda jak książę Disneya. Internauci są zachwyceni

Przystojny pilot z portorykańskiego Naguabo pracuje obecnie dla amerykańskich linii lotniczych Delta Air Lines. Jego pasażerki nie potrafią zapewne zmrużyć oka na pokładzie, ale równie duże poruszenie Ortiz wywołuje w mediach. Seksowny pilot chętnie pozuje do zdjęć. Fanki z kolei chętnie śledzą jego rosnącą aktywność w sieci. Zwłaszcza, że na każdym ze zdjęć słynny już pilot nie potrafi dopiąć munduru, przez co zwykle pozuje bez niego.

Uwagę przyciąga nie tylko dzięki swojej imponującej fizyczności, ale też ze względu na znajomość z Kendall Jenner czy Cristiano Ronaldo. Na jego koncie pojawiły się też twarze takich gwiazd jak: Paris Hilton, Irina Shayk czy Rita Ora.

Zobacz także: Przystojny syn Kasi Nosowskiej właśnie został profesjonalnym modelem

Zobacz poniżej więcej zdjęć Ortiza. Jak podoba wam się wyrzeźbiony pilot?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów