Przystojniak z „Call me maybe” przeprowadził eksperyment na Tinderze. Wyniki zszokowały internautów

Magdalena Kulej 12.04.2018
Holden Nowell
Fotografia: facebook.com/Holden Nowell,InnerAdmin

Jak szybko przystojny mężczyzna może zawrócić kobiecie w głowie? Sprawdzono to w popularnej aplikacji randkowej. 

Eksperyment przeprowadzony przez pewnego urodziwego młodzieńca zszokował internautów z całego świata. Zadania podjął się internauta i miłośnik kulturystyki o nicku Germanlifter. Postanowił sprawdzić, jak na męski urok zareagują użytkowniczki Tindera i czy faktycznie liczy się wnętrze.

Zobacz także: Marzą o tym, żeby dał im mandat. Internautki oszalały na punkcie tego policjanta

Wyniki są niewiarygodne. Każda dziewczyna, którą „przesuwałem w prawo” natychmiast reagowała. Absolutnie żadna mnie nie zignorowała – opisywał.

W rzeczywistości za pseudonimem Germanlifter nie kryje się twarz przystojniaka ze zdjęcia. Jego wizerunek i imponująca postura zostały jedynie wykorzystane przez internautę. Spoglądające ze zdjęcia błękitne oczy należą natomiast do 29-letniego modela Holdena Nowella, który znany jest przede wszystkim z hitowego teledysku Carly Rae Jepsen „Call Me Maybe” z 2012 roku. Czy może więc dziwić, że „podrywane” przez niego kobiety nie mogły mu się oprzeć?

ezgif-2-419ed32e20

To jednak nie jest jedynym powodem, dla którego internauci zareagowali na rezultaty prowokacji z oburzeniem. „Przystojniak” składał każdej z dziewczyn dwuznaczne i często wulgarne propozycje. Jak się okazało, poddane bijącemu ze zdjęcia urokowi kobiety nie tylko nie były zgorszone, ale wręcz wyrażały zainteresowanie. Po niegrzecznej propozycji niemal natychmiast podawały mu swój numer. Dosłownie nawet nie muszę nic mówić, a one podsyłają mi swoje namiary – pisze Germanlifter.

Zachowanie dziewczyn z Tindera zaniepokoiło i oburzyło internautów płci męskiej. Jak piszą, prawdziwi mężczyźni nie mają szans z modelami, bo dziewczyny wyraźnie zwracają uwagę tylko na przystojniaków. I nie jest ważne, czy będą dobrze wychowani czy nie. Tymczasem są i tacy, którzy nie widzą w tym zjawisku nic nadzwyczajnego.

To normalne, że kobiety lubią atrakcyjnych facetów. Taka jest ludzka natura. Szczególnie na Tinderze, gdzie chodzi o to, by szybko ocenić wygląd danej osoby - tłumaczy jeden z internautów. 

A wy co sądzicie o prowokacji na Tinderze?

Zobacz także: Uwaga: przystojniak w przestworzach. Wyrzeźbiony pilot lubi pozować bez koszulki

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów