Przyłapał dziewczynę na zdradzie. Zdjęcia śpiących winowajców opublikował na Facebooku

Mateusz Patyk 26.04.2017
Duston Holloway
Fotografia: Facebook.com/tx.boy.duston

Zamiast rękoczynów, postanowił zemścić się w inny sposób.

Trzeba mieć nie lada odwagę i nerwy na wodzy, by w takiej chwili spokojnie wyciągnąć smartfon i pozować do selfie. Szczególnie, gdy w tle zdjęcia śpi nieświadoma niczego para. Ale jak podaje serwis DailyMail.com, autor pamiętnej sesji, 23-letni Dustin Holloway z miejscowości Emory w Teksasie, nie miał żadnych skrupułów, by pokazać w internecie zdradę swojej dziewczyny.

W rozmowie z internautami przyznał, że na początku chciał "skopać d*psko" nieznajomemu mężczyźnie, ale nim doszło do rozlewu krwi, w porę się opanował. Zamiast gwałtownej pobudki, zaczął robić zdjęcia śpiącym. Z każdym kolejnym ujęciem sytuacja była coraz bardziej surrealistyczna. Doszło nawet do tego, że mszczący się na swojej niedawnej ukochanej sfotografował się z niewierną i jej przygodnym partnerem.

Duston Holloway Facebook
Fotografia: Facebook.com/tx.boy.duston

"Gdy wracasz do domu i widzisz innego mężczyznę we własnym łóżku z kimś, kogo kochasz! Dobrzy mężczyźni zasługują na dobre kobiety"

Sto pytań do

Gdy 23-latek uznał, że udokumentował już wystarczająco niechlubny czyn, nadszedł czas na kolejny punkt jego planu. Opublikował wszystkie zdjęcia na swoim facebookowym profilu, wywołując tym samym prawdziwą burzę wśród internautów i falę pytań. 

Użytkownicy mediów społecznościowych próbowali dowiedzieć się, dlaczego mężczyzna nie starał się najpierw obudzić dziewczyny. Według niego była na tyle pijana, że jakikolwiek z nią kontakt był niemożliwy. Chciał ją zapytać o to, czy ma przenieść się do osobnej sypialni i co lubi jeść na śniadanie tajemniczy kochanek.

Na szczęście autor kontrowersyjnych zdjęć dostał tysiące pozytywnych komentarzy zawierających słowa wsparcia od internautów. Wielu życzyło mu powodzenia w poszukiwaniu nowej połówki, a niektórzy zadeklarowali też chęć pomocy z znalezieniu dla niego odpowiedniej dziewczyny. W specjalnym poście z podziękowaniami dodał, że mimo rozpadu jego dotychczasowego świata, po tak żywiołowej rekacji czuje się o wiele lepiej.

Świat nie jest taki zły, jaki myślimy. Wiem, że dobrzy ludzie zasługują na najlepsze. Jestem prawdziwie zdumiony tym [wsparciem]. Nie ma potrzeby kopania leżącego na ziemi, to było złe, do kitu. Ale bycie lepszym człowiekiem jest zawsze najodpowiedniejszym wyjściem - napisał zdradzony mężczyzna na Facebooku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów