"Przyjaciółki" znikają z anteny! Wiemy, dlaczego Polsat przerywa emisję

Róża Piasecka 23.09.2020
"Przyjaciółki"
Fotografia: Justyna ROJEK/East NewsJustyna ROJEK/East News

"Przyjaciółki" znikną z anteny Polsatu na pewien czas. Na szczęście jednak wrócą!

"Przyjaciółki" to jeden z ulubionych seriali w Polsce i aż trudno sobie wyobrazić, że nagle miałby się zakończyć. Kiedy więc stacja Polsat podała informację, że emisja zostanie wstrzymana, fani bardzo się zestresowali! Na całe szczęście przerwa w emisji potrwa jednak krótko i znów będziemy mogli oglądać nasze ulubione bohaterki na ekranie. Co pokaże stacja w czasie przerwy od naszych spotkań z Zuzą, Patrycją, Ingą i Anką?

Zobacz także: Lara Gessler z okazji urodzin zdradziła płeć dziecka! Jej mama przytoczyła wyjątkową historię

"Przyjaciółki" - przerwa w emisji serialu

Najwięksi fani serialu musieli w tym roku uzbroić się w cierpliwość - pandemia koronawirusa spowodowała, że nagrania kolejnych odcinków wstrzymano i emisję "Przyjaciółek" przeniesiono na jesień. Ekipa serialu zaczęła kręcić na nowo dopiero 1 sierpnia. Wyczekiwane odcinki są emitowane w Polsacie od początku września i zdążyliśmy już się przyzwyczaić do rytualnego oglądania... Jednak w tym tygodniu nam się to nie uda!

Stacja Polsat postanowiła wprowadzić przerwę w emisji "Przyjaciółek", aby wyemitować transmisję meczu o Superpuchar Europy. Możecie być jednak spokojni, bo chodzi tylko o jeden czwartkowy wieczór! Przed telewizorami spędzą go fani piłki nożnej, a my musimy zaplanować sobie coś innego...

Po tygodniu wszystko już wróci do normy. Jeśli więc zastanawiacie się nad tym, co dalej wydarzy się z Ingą - uciekającą panną młodą - uzbrojcie się w cierpliwość. Za tydzień się wszystkiego dowiemy! Swoją drogą - co myślicie o decyzji bohaterki, by porzucić Maksa na chwilę przed ślubem?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów