Zdjęcia do serialu "Przyjaciółki" wstrzymane. Tabloid donosi, że jedna z głównych gwiazd ma koronawirusa!

Zuzanna Morska 14.07.2020
Gwiazdy serialu "Przyjaciółki"
Fotografia: VIPHOTO/East News

Osoby, które pracują przy popularnej produkcji, muszą poddać się testom na obecność koronawirusa. "Fakt" podaje, że jedna z głównych gwiazd jest zarażona.

Miesiąc temu ekipa realizująca serial "Przyjaciółki" powróciła do pracy nad kolejnymi odcinkami znanej i lubianej produkcji. Niestety stan ten nie potrwał długo.

"Fakt" donosi bowiem, że jedna z głównych gwiazd "Przyjaciółek" miała zarazić się koronawirusem! Teraz wszyscy pracujący na planie muszą poddać się testom na obecność patogenu.

"Przyjaciółki": gwiazda serialu zarażona koronawirusem

"Fakt" donosi, że jedna z gwiazd serialu "Przyjaciółki" miała zarazić się koronawirusem. Przez to też prace nad kolejnymi odcinkami produkcji zostały wstrzymane, a wszyscy pracujący przy tej serii muszą poddać się testom na COVID-19. A jest to ok. 60 osób!

Przypominamy, że główne role w serialu grają Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska. Żadna z nich nie skomentowała doniesień "Faktu". Nie wiemy zatem, która z gwiazd zaraziła się śmiercionośnym patogenem z Wuhan.

O sytuacji na planie poinformowany został także producent, firma Akson Studio. Przedstawicielka marki potwierdziła dziennikarzom "Faktu" te niepokojące doniesienia.

W związku ze stwierdzeniem przypadku zachorowania na COVID-19 członka ekipy jednego z seriali, zdjęcia do niego zostały zawieszone do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej. Akson Studio pozostaje w kontakcie ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną - mówi w rozmowie z "Faktem" Martyna Weryńska z PR Akson Studio.

Jak donosi tabloid, pracę nad serialem zawieszono na razie do końca tygodnia.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach możecie dostrzec gwiazdy z ich młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów