Spotkanie po latach! Aktorzy "Przyjaciół" zrobili wspólne selfie

Marianna Bereza 07.10.2019
aktorzy z serialu "Przyjaciele"
Fotografia: Everett Collection

Jak dziś wyglądają serialowi Monica, Joey i Rachel?

Niedawno obchodziliśmy 25-lecie emisji pierwszego odcinka "Przyjaciół". Produkcja zyskała miano kultowej. Serial emitowano od 1995 do 2004 roku, nic dziwnego więc, że aktorzy bardzo się ze sobą zżyli i utrzymywali relacje również poza planem. Okazuje się, że mają ze sobą kontakt do dziś. Jak wyglądają ćwierć wieku po premierze?

Aktorzy serialu "Przyjaciele" zrobili wspólne selfie

Szóstka znajomych Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey i Phoebe skradli serca milionów widzów na całym świecie. Powstało aż 10 sezonów serialu i nie ustają spekulacje na temat powrotu "Przyjaciół". Aktorzy produkcji są nadal aktywni zawodowo i znajdują czas na wspólne spotkania.

Ostatnio na Instagramie Courteney Cox pojawiło się zdjęcie z Jennifer Aniston i Mattem LeBlanciem, czyli serialowymi Rachel i Joeyem.

Rzadka noc i ubolewam nad tym - napisała pod fotografią.

Trzeba przyznać, że połowa paczki przyjaciół nie przypomina już znajomych ze wspólnego apartamentu. Aniston nosi okulary, a włosy LeBlanca przyprószyła siwizna. Mimo to fani reagują entuzjastycznie na takie spotkania.

Jeśli nie możecie żyć bez "Przyjaciół", warto zapoznać się z niedawno wydaną książką Kelsey Miller "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie". Autorka przypomina przełomowe sceny i pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy.

Zobacz też: Ten bohater "Przyjaciół" jest najbardziej znienawidzony przez widzów. Będziecie zaskoczeni!

Jeśli jesteś fanem "Przyjaciół", koniecznie sprawdź w naszym quizie, który z bohaterów serialu jest twoją bratnią duszą!

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą
Rozwiąż quiz

Który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą?

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą

1. Na co wydałbyś wygrane 1000 złotych w loterii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów