Przyjaciel wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak. "Mam nadzieję, że z garderoby jeszcze usłyszę twój śmiech"

Marianna Bereza 03.09.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: East News

Współprowadzący „Big Brothera” opublikował na Instagramie poruszający wpis.

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi jesiennej edycji "Big Brothera". Taka informacja obiegła media w weekend. Prezenterka otrzymuje wiele słów otuchy po stracie ukochanego Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarkę postanowił wesprzeć także jej kolega z branży Bartek Jędrzejak. Na Instagramie zamieścił poruszający wpis.

Bartek Jędrzejak wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni - oświadczył Edward Miszczak. W rozmowie z "Super Expressem" dyrektor programowy stacji wyraził jednak nadzieję, że dziennikarka nie zniknie z wizji. Według informacji tabloidu Agnieszka Woźniak-Starak sama będzie mogła określić, kiedy wróci do pracy. Miszczak dobrze wie, co to znaczy być w żałobie.

Sam niedawno miałem pogrzeb swojej żony i to jest straszne. Człowiek musi non stop opowiadać wszystkim, którzy dzwonią, co tak naprawdę się stało. Staram się nie dzwonić. Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót - zdradził w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz do osób, które wspierają dziennikarkę, dołączył Bartek Jędrzejak. Prezenter i współprowadzący "Big Brothera" opublikował na Instagramie poruszający wpis, do którego dołączył wspólne zdjęcie z planu reality show. Wyznał, że bardzo chciałby jeszcze współpracować z Agnieszką.

Aga, wtedy ty, jak siostra, dałaś energię i ramię. Dzisiaj, jak brat, chcę żebyś wiedziała, że przekazuję energię i siłę. Rodzina, bliscy, spokój i czas… Bardzo mi smutno i mocno wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech. Jestem z Tobą. Bartek – napisał dziennikarz.

Mamy nadzieję, że jeszcze zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak na szklanym ekranie!

Zobacz także: Poruszająca odpowiedź na prośbę rodziny Piotra Woźniaka-Staraka. "Dobro pozostaje w świecie na zawsze"

Te znane osoby musieliśmy pożegnać w 2019 roku. Prawdziwi fani będą za nimi tęsknić

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów