Przyjaciel Anny Przybylskiej walczy o życie. To on wspierał ją w ostatnich chwilach!

Julita Buczek 26.04.2019
Tomasz Zukowski/East News
Fotografia: East News

Ania Przybylska w ostatnich chwilach życia miała u boku kochającą rodzinę i przyjaciół. Teraz jeden z nich walczy o życie, a jego rodzina prosi o modlitwę.

Anna Przybylska odeszła w 2014 roku, jednak cały czas żyje we wspomnieniach przyjaciół i rodziny. W jej ostatnich chwilach wspierał ją przyjaciel, ksiądz Bernard Zieliński. Niestety teraz sam jest bardzo ciężko chory.

Zobacz także: Jarosław Bieniuk składa życzenia synkowi. Pokazał zdjęcia, a na nich Anna Przybylska!

Przyjaciel Przybylskiej umiera?

Jak donosi portal jastrzabpost.pl, ksiądz Zieliński bardzo podupadł na zdrowiu. Na stronie serwisu czytamy, że wszystko zaczęło się w 2014, kiedy to źle się poczuł. To właśnie wtedy trafił do Centrum Pomocowego im. Jana Pawła II w Archidiecezji Gdańskiej. Niestety jego stan zdrowia nie poprawił się i ksiądz czuje się coraz gorzej. Jak donosi portal jastrzabpost.pl rodzina prosi o modlitwę.

Jak Przybylska poznała księdza Zielińskiego?

W rozmowie z gazetą „Fakt” ksiądz wyjawił, jak poznał Anię.

Anię poznałem przez jej ojca, zdawałem z nim maturę. Po latach znowu zapukała do moich drzwi. Najpierw przyjechała z rodziną, później odwiedzała mnie sama. Najczęściej przyjeżdżała do mnie na rowerze. Dużo rozmawialiśmy o sensie życia i śmierci - powiedział w rozmowie z tabloidem.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Idzie w ślady Ani Przybylskiej?

Polskie gwiazdy nadają swoim dzieciom bardzo oryginalne imiona. Zebraliśmy te najbardziej wyjątkowe. Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów