Wiemy, jak księżna Meghan nazywa swojego synka! Urocze przezwisko

Paulina Ermel 26.09.2019
Księżna Meghan i Archie
Fotografia: SplashNews.com/East News

Świeżo upieczeni rodzice zabrali synka w podróż po Afryce. Przy okazji jednego z oficjalnych wyjść "Sussexów" wydało się, jak Meghan mówi na swoje dziecko. To słodkie!

Księżna Meghan i książę Harry przebywają obecnie z wizytą w Afryce. Para książęca tym razem podróżuje w liczniejszym składzie - okazuje się, że zabrała ze sobą synka Archiego.

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogli się doczekać aż zobaczą maluszka pierwszy raz od momentu jego chrztu. Wczoraj mieli taką okazję. Dowiedzieli się też, jak Meghan nazywa swojego synka!

Przezwisko syna księżnej Meghan i księcia Harry'ego

Trzeciego dnia wizyty w Afryce Meghan i Harry spotkali się z arcybiskupem Desmondem Tutu i jego córką Thandeką Tutu-Gxashe. To właśnie wtedy para książęca zaprezentowała światu małego Archiego! Obserwatorzy królewskiej podróży oszaleli na punkcie syna księcia Harry'ego i od razu stwierdzili, że wygląda on jak wykapany tata.

Spotkanie Meghan, Harry'ego, Archiego i arcybiskupa Desmonda Tutu zostało uwiecznione na zdjęciach, ale też na nagraniach. I to właśnie na jednym z wideo słychać, jak Meghan mówi do synka.

Podczas spotkania mały Archie rozdawał zgromadzonym uśmiechy i za wszelką cenę starał się stawać na nogach. W pewnym momencie zrezygnował i usiadł, a jego współtowarzysze zaczęli zachęcać go do tego, żeby powiedział "cześć".

Powiedz cześć! Cześć, cześć - mówiła uśmiechnięta Meghan.

Kiedy jej mały synek zaczął gaworzyć i lekko się ślinić, szczęśliwa mama momentalnie zareagowała.

Och, Bubba! - dodała i tym samym zdradziła, jak mówi do Archiego.

Z kolei siedzący obok książę Harry od razu wytarł maluszka.

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Koniecznie sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów