Przez wiele lat występowała w "Złotopolskich". Potem zniknęła z ekranu. Jak dziś wygląda Renata Gabryjelska?

Anna Respondek 22.02.2018
Renata Gabryjelska
Fotografia: EAST NEWS

Renata Gabryjelska zachwycała urodą w "Złotopolskich". Dlaczego postanowiła zniknąć z ekranu? 

Renata Gabryjelska przez wiele lat występowała w serialu "Złotopolscy". Aktorka zachwycała urodą, dzięki czemu mogła liczyć na wierne grono fanów. Jaki czas temu zniknęła jednak z mediów i zrezygnowała z występowania w telewizji. Jak dziś wygląda? 

Zobacz takżeByła jedną z najpiękniejszych tancerek "Tańca z Gwiazdami". Jak dziś wygląda Aneta Piotrowska? 

Gabryjelska była nie tylko aktorką, ale także modelką, która mogła liczyć na kontrakty od światowych agencji. W pewnym momencie zrezygnowała jednak z grania w serialach i filmach i stanęła po drugiej stronie kamery. Ukończyła między innymi Wydział Reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. O obecnym show-biznesie w wywiadzie z portalem Gazetakrakowska.pl wyrażała się niepochlebnie.

Od lat z premedytacją odmawiam udziału w programach telewizyjnych czy kolorowych gazetach. Powierzchowność dzisiejszych mediów mnie przeraża. Spłaszczanie wszystkiego, przeinaczanie faktów i szukanie sensacji. To nie mój świat. Nie moja bajka - mówiła. 

Gabryjelska na swoim koncie ma wiele produkcji, między innymi wzruszający film "Pogodna" czy sześcioodcinkowy dokument o chirurgii plastycznej. 

Bardzo się zmieniła? 

EN_01262340_0173
Fotografia: EAST NEWS
gabi
Fotografia: Facebook/Renata Garbyjelska
gabi2
Fotografia: Facebook/Renata Garbyjelska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów