Przetakiewicz zdradziła sekret swojej idealnej figury. Nie ma nic wspólnego z drogimi zabiegami. "Robię to codziennie przed spaniem".

Anna Respondek 19.09.2017
Joanna Przetakiewicz
Fotografia: Instagram/joannaprzetakiewicz

Ciekawy i tani pomysł na spa w domu. 

Joanna Przetakiewicz to projektantka, której firma "La Mania", odnosi sukcesy na całym świecie. W kreacjach z domu mody pokazują się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy, między innymi znana piosenkarka Nicole Scherzinger.

Ostatnio Przetakiewicz jest wyjątkowo aktywna w mediach. Wzięła udział w drugiej edycji "Azja Express" oraz zapozowała magazynowi "Playboy". O sesji tej opowiedziała dziennikarzowi "Dzień dobry TVN", który stwierdził, że innych kobiet nie stać na to, aby tak wyglądać. Reakcja projektantki była niezwykle ostra, dlatego do tych zarzutów postanowiła się odnieść na swoim Instagramie, na którym zdradziła, jak dba o figurę i piękny wygląd skóry.

Jak się okazuje, nie ma to nic wspólnego z drogimi zabiegami. Po pierwsze Przetakiewicz zaapelowała do "kochanych dziewczyn", aby nie dały sobie wmówić, że idealna figura jest poza ich zasięgiem. 

Spotkałam się z takim komentarzem. Takie teorie są szkodliwe społecznie, bo odbierają wiarę w siebie. Przede wszystkim nieprawdziwe - napisała. 

Według "kreatorki mody" wystarczy ćwiczyć dwa razy w tygodniu w domu, korzystając z porad Anny Lewandowskiej bądź Ewy Chodakowskiej. Jeśli chodzi o dietę, Przetakiewicz wyznała, że zupełnie się na tym nie zna, ale wystarczy jeść umiarkowanie i zdrowo. Przyznała się, że ona także ma swój mały "grzeszek", ponieważ nie potrafi sobie odmówić lodów z McDonald's. Przede wszystkim jednak zdradziła, co robi, aby jej skóra była miękka i jędrna. 

Dla uzyskania ładnej skóry polecam masaż szorstką rękawicą, potem maść Benpanthen (z apteki) z jakąkolwiek oliwką lub mleczkiem na noc. Top zabieg! Robię to codziennie przed spaniem. Zajmuje to około 10 min - podzieliła się swoją "tajemnicą". 

Wygląda na to, że zabieg proponowany przez projektantkę jest tani i dostępny dla wszystkich kobiet, nawet tych zupełnie "zwyczajnych".

Zachęciła Was do spróbowania? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów