Przetakiewicz zdradza sekret swojej szczupłej sylwetki. Lewandowska i Chodakowska skomentowały!

Julita Buczek 13.12.2018
przetakiewicz joanna na diecie
Fotografia: Instagram @joannaprzetakiewicz

Przetakiewicz wstawiła na swój Instagram zdjęcie na, którym zajada się frytkami. Skomentowały je najbardziej znane trenerki w Polsce!

Anna Lewandowska oraz Ewa Chodakowska w głównej mierze propagują w Internecie modę na bycie fit w Polsce, celebryci również postanowili dzielić się swoimi pomysłami na piękną sylwetkę. Do ich grona dołączyła ostatnio Joanna Przetakiewicz.

Sposób Przetakiewicz na piękną figurę

Projektantka ma 51 lat, a cały czas zachwyca piękną sylwetką. Jak ona to robi? Na swoim Instagramie umieściła zdjęcie z wymownym podpisem. Na fotografii widzimy Joannę, która ochoczo zajada frytki, a obok leży spory hamburger.

Często pytacie mnie, jaką stosuję dietę...Muszę Was rozczarować. Moją dietą jest brak diety. Z jednym wyjątkiem. Jem tylko to, co mnie uszczęśliwia :) Staram się odżywiać zdrowo, ale kiedy nadchodzi taki dzień, w którym kuszą mnie soczystymi burgerami - nie mogę się oprzeć Przetrwaliśmy poniedziałek, czas na nagrodę Ps. Wybaczcie @annalewandowskahpba @chodakowskaewa ❤

Lewandowska i Chodakowska skomentowały

Przetakiewicz oznaczyła na zdjęciu trenerki, dlatego nie mogły nie skomentować tej publikacji. Obie okazały się bardzo wyrozumiałe!

Kotek! Następnym razem idziemy razem na tego burgera. Nie mam nic przeciwko SLOW FOOD! A ten burger na FAST mi nie wygląda. Zdrowa dieta to smaczne, pełnowartościowe i nieprzetworzone produkty. Ty jesteś całe życie na zdrowej diecie - stwierdziła Ewa.

Hehe. Kochana, przy Twoim stylu życia... Raz na jakiś czas to nawet nie grzech - napisała Ania.

Jak widać, czasami można pozwolić sobie na małe odstępstwa od restrykcyjnej diety oraz ćwiczeń!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów