Przetakiewcz opowiada o sesji dla "Playboya". Dziennikarz: Wiele kobiet nie stać, by tak wyglądać. Ostra reakcja

Emilia Klima 13.09.2017
Joanna Przetakiewicz, Mateusz Hładki
Fotografia: Materiały prasowe /TVN

Joanna Przetakiewicz nie zgadza się ze stwierdzeniem, że do dobrego wyglądu koniecznie są odpowiednie środki finansowe. 

Joanna Przetakiewicz, "kreatorka mody" i właścicielka marki La Mania, dała się namówić na śmiałą sesję zdjęciową w "Playboyu", czego efekty można podziwiać od kilku dni. 49-latka niejednokrotnie twierdziła, że czuję się bardzo pewnie w swoim ciele i nie ma problemu z prezentowaniem swoich atutów, o czym już wcześniej mogli się przekonać "obserwujący" jej profil na Instagramie.

Uczestniczka trwającej edycji programu "Azja Express" podkreśla też, że świetna sylwetka, którą bez wątpienia może się poszczycić, to zasługa zdrowego trybu życia i odpowiedniego dbania o siebie. O sesji dla magazynu rozmawiała z Mateuszem Hładkim w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz zarzucił jej, że projektantka nie bierze pod uwagę tego, że do osiągnięcia dobrego wyglądu, niezbędny jest również określony budżet.

Twoje życie różni się jednak od życia standardowych kobiet. Masz czas, żeby iść na siłownię, masz środki finansowe na to, żeby o siebie zadbać. A wiele kobiet po prostu nie stać na to, żeby wyglądać tak, jak ty - stwierdził dziennikarz. 

Przetakiewicz nie dała się zbić z tropu. 

Ale powiedz mi, czy to jest coś tak strasznie nieosiągalnego? - zapytała.

Wydaje mi się, że dla wielu kobiet tak. Czy nie sprzedajesz im świata, który jest totalnie poza ich zasięgiem? - kontynuował Hładki. 

Projektantka nie chciała się z tym zgodzić.

Nie! Kompletnie się z tobą nie zgadzam. Dlatego, że jeśli kobiety będą tak myśleć, to dramat. To znaczy, że tak będzie - stwierdziła. 

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej. Zgadzacie się z projektantką?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów