Lekarze ostrzegali, że nie dożyje 36 lat, jeśli nie schudnie. Ta kobieta zrobiła coś niesamowitego!

Paulina Ermel 01.10.2018
Elle Goodall
Fotografia: instagram.com/elles_journey_to_good_health

Elle Goodall przeszła niezwykłą metamorfozę. Po ostrzeżeniach lekarzy postanowiła zmienić swoje życie i dzisiaj motywuje do tego samego innych!

Elle Goodall już przed 30-tymi urodzinami słyszała od lekarzy, że doprowadziła się do stanu, który zagraża jej życiu. Kobieta cierpiała na znaczną nadwagę, a jej konsekwencją były liczne choroby. Elle postanowiła zmienić swoje życia - zabrała się za aktywność fizyczną, przeszła na dietę, a do tego regularnie zaczęła dzielić się swoją historią w mediach społecznościowych. Dzisiaj jest nie do poznania!

Elle schudła 70 kg!

Elle Goodall to Australijka, która przez bardzo długi czas prowadziła beztroskie, szczęśliwe życie w jednym z niewielkich miast. Aż do momentu, kiedy usłyszała przerażającą diagnozę lekarzy - jeżeli nie weźmie się za siebie, nie dożyje 36 urodzin! Wszystko ze względu na jej tuszę - kobieta w pewnym momencie ważyła... 184 kg! I pojawiły się u niej choroby wynikające z otyłości - m.in. cukrzyca i bezdech senny.

Nawet proste czynności sprawiały Elle duża trudność - nie mogła np. sama zawiązać butów czy podrapać się po plecach. Wówczas postanowiła, że nad sobą popracuje.

Elle było bardzo ciężko - była uzależniona od śmieciowego jedzenia. Jadła w ciągu dnia bardzo dużo. W końcu skonsultowała swój stan z lekarzem, który ostrzegł ją przed tym, że w wyniku złych nawyków może nawet stracić życie! Wtedy poddała się operacji zmniejszenia żołądka i zmieniła tryb życia. Zaczęła stosować dietę i postanowiła ćwiczyć - uprawia jogę, jeździ na rowerze, pływa na basenie.

Dzisiaj Goodall waży ok. 115 kg, ale to nie koniec jej metamorfozy. Gwiazda Instagrama walczy o to, żeby uciekały jej kolejne kilogramy. I nie zamierza wracać do złych nawyków. A przede wszystkim - dzisiaj zupełnie nie przypomina dawnej siebie!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jesteście na diecie i korzystacie z produktów fit? Uważajcie! Nie wszystkie z nich są zdrowe. Przekonała się o tym modelka fit, która teraz przestrzega innych.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów