Przerobiła chłopaka na zdjęciu na Reynoldsa po tym, jak ją rzucił. Aktor skomentował. Wtedy włączył się były

Emilia Klima 06.07.2017
Gabi Dunn i "Ryan Reynolds"
Fotografia: Twitter.com/Gabi Dunn

Nic nie pomaga w leczeniu złamanego serca tak, jak pomoc hollywoodzkiego gwiazdora. 

Gabi Dunn z Kanady przeżyła zawód miłosny po tym, jak chłopak zerwał z nią kilka dni po balu maturalnym. W ramach "zemsty" zamieściła na Twitterze zdjęcie z byłym z drobną poprawką. Jego twarz zastąpiła twarzą jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood, Ryana Reynoldsa. Nastolatka wyjaśniała, że w dniu imprezy nie czuła się najlepiej i nie udało jej się zamieścić wówczas fotki z balu w mediach społecznościowych. Nie chciała jednak, by zdjęcie "zmarnowało się" przez to, że jest na nim chłopak, który złamał jej serce i opublikowała je już po poprawkach.

Były kontratakuje

Przeróbka i poczucie humoru dziewczyny tak przypadły do gustu aktorowi, że opublikował post na swoim Twitterze. Sam dołożył też mały żarcik od siebie.

Powinniśmy też zastąpić jego zdjęcie moim w księdze pamiątkowej #Nie zadzieraj z Gabi - napisał.

ryan
Fotografia: Twitter.com/Ryan Reynolds

Historia jednak na tym się nie skończyła. Przywołana do tablicy poczuła się osoba, od której wszystko się zaczęło. Były chłopak Gabi, Jeff. W odpowiedzi na post aktora zamieścił oryginalną wersję zdjęcia i złośliwie skomentował, że żart się nie udał, bo teraz nie wybierze się do kina na drugą część "Deadpoola", w którym gra aktor. 

jeff

Niezła próba Jeff. Jedyną wygraną w tej historii jest jednak Gabi ;-)

jeff
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów