Przepiękna Katie Holmes wróciła na czerwony dywan. Wygląda lepiej niż za czasów "Jeziora marzeń"

Paulina Szestowicka 13.09.2016
Katie Holmes
Fotografia: East News

Na jej twarzy od dawna nie gościł tak szeroki uśmiech. Aktorka zupełnie nie wygląda na swój wiek. 

Katie Holmes przez ostatnie pół roku unikała czerwonego dywanu i pozowania fotoreporterom na ściance. Oczywiście polowali na nią paparazzi, którzy sprzedawali prasie zdjęcia, na których aktorka nie prezentowała się najlepiej. 

Nie ma się oczywiście czemu dziwić. Chociaż gwiazda rozwiodła się z Tomem Cruisem w 2012 roku to później była śledzona i prześladowana przez scjentologów. Przez ten czas starała się zapewnić szczęście córce, Suri, która dopiero na ostatnich zdjęciach wygląda na szczęśliwe dziecko. Katie Holmes próbuje ułożyć życie osobiste, chodząc na randki. Na początku 2016 roku pojawiły się plotki, że zaręczyła się z Jamiem Foxxem. Nie wiadomo, czy to jest prawda, ale na pewno aktorka wygląda znacznie lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu. 

Aktorka z marzeń

Na Tygodniu mody w Nowym Jorku pojawiła się w białym zestawie, którego podstawą były spodnie z wysokim stanem z H&M. Jednak to nie ubrania przykuwały uwagę, ale zgrabna (a nie wychudzona) sylwetka i szeroki uśmiech aktorki. Rozpromieniona Katie Holmes przypominała siebie z czasów serialu "Jezioro marzeń". Dziś aktorka ma 37 lat, więc od premiery produkcji minęło… 18 lat. Trudno uwierzyć, że minęło aż tak dużo czasu i wydarzyło tyle dla niej trudnych sytuacji. Jednak widać, że mając na celu dobro dziecka, zdołała pokonać wszystkie przeciwności. 

Katie Holmes dawno nie wyglądała tak dobrze i oby ten stan się utrzymał jak najdłużej. Jej prywatne szczęście przełoży się na większą aktywność zawodową, a kilka dobrych ról by się jej przydało - po tej koniecznej przerwie zawodowej.

Zobacz Katie Holmes na Tygodniu mody w Nowym Jorku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów