Przemysław Saleta opowiedział o relacji z córką. "Mówienie, że nie mamy kontaktu, jest bzdurą"

Julita Buczek 03.12.2019
Przemysła Saleta
Fotografia: Instagram @przemek_saleta

Znany bokser postanowił wypowiedzieć się, na temat swojej relacji z córką. Jego komentarz spowodowany był ostatnim wywiadem 25-latki.

Nicole Saleta udzieliła parę dni temu wywiadu dla magazynu "Viva" to właśnie w nim przyznała, że nie ma kontaktu z ojcem. 

Temat od razu został podchwycony przez media, teraz do całej sprawy postanowiła odnieść się jej ojciec Przemysław Saleta.

Przemysław Saleta o relacji z córką

Kilkanaście lat temu relacją Nicole i Przemysława żyły media oraz fani boksera. Sportowiec oddał nerkę swojej córce i mało nie przypłacił tego własnym życiem. Kiedy większość fanów Przemysława myślała, że utrzymuje on dobry kontakt z córką, okazało się zupełnie inaczej. Przyczynił się do tego niefortunny wywiad, którego udzieliła niedawno Nicole.

Rzadko się widywaliśmy, gdy tato mieszkał w Tajlandii. Czasem dzwonię do niego, proponuję spotkanie, ale on jest zabieganym człowiekiem - powiedziała Nicole w wywiadzie.

Przemek postanowił się odnieść do słów swojej córki i je lekko sprostować.

To, że nie spotykamy się za często, jest prawdą. Wynika to z tego, że Nicole ma 25 lat, ma swoje życie. Dochodzi do tego kwestia napiętego kalendarza, zarówno u mnie, jak i u córki. Jeśli chodzi o mnie, to doszły kwestie zdrowotne. Przez ostatnie miesiące byłem mniej mobilny, przeszedłem skomplikowaną operację kręgosłupa - powiedział w wywiadzie dla "Super Expressu".

Saleta postanowił także wypowiedzieć się na temat swojej przeprowadzki do Polski. Okazuje się, że to właśnie dla córki porzucił mieszkanie w Tajlandii i wrócił do kraju.

Na początku marca wróciłem i odwróciłem proporcje, bo do tego momentu 80 procent czasu przebywałem poza Polską. Jednym z powodów powrotu była właśnie chęć częstszych kontaktów z córkami. Nawet Nicole zdziwiła się, że jej wywiad został odebrany w taki sposób. Mówienie, że nie mamy kontaktu, jest bzdurą. Pewnie większość rodzin ze swoimi dziećmi widuje się raz na jakiś czas, a nie codziennie. Zwłaszcza gdy dzieci już dorosną - powiedział.

Co sądzicie o wypowiedzi boksera?

Zobacz także: Córka Przemysława Salety walczy o życie. Zdradziła, że czeka na trzeci przeszczep

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów