Kossakowski wyjawił treść wiadomości od Wojciechowskiej. Opowiedział o ich związku

Przemysław Kossakowski w garniturze i Martyna Wojciechowska w czerwonej sukience na Balu Fundacji TVN
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Przemek Kossakowski był gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Opowiedział o swoich ekstremalnych przeżyciach oraz związku z Martyną Wojciechowską. I zdradził coś jeszcze.

Nowy sezon programu Kuby Wojewódzkiego ruszył pełną parą. Gośćmi w ostatnim odcinku byli: Monika Brodka i Przemek Kossakowski. To właśnie ten drugi wzbudził największe emocje. Kossakowski opowiadał dziennikarzowi o swoich ekstremalnych przeżyciach, strachu, a także o planach na przyszłość. W pewnym momencie rozmowa potoczyła się w kierunku jego życia prywatnego. Przemek Kossakowski opowiedział o związku z Martyną Wojciechowską.

Zobacz także: Przemysław Wojciechowski zdradził, jak poznał Martynę Wojciechowską!

Przemek Kossakowski o związku z Wojciechowską

Na ten moment czekali wszyscy fani tej pary. Kuba Wojewódzki musiał nawiązać do związku Wojciechowskiej i Kossakowskiego, który do niedawna był utrzymywany w tajemnicy. 

Dziennikarz zaczął z grubej rury.

Dzięki związkowi z Martyną trafiłeś do grona celebrytów (...) Ty jesteś antycelebrytą - powiedział zaczepnie Wojewódzki.

Nie musiał długo czekać na odpowiedź.

Kiedyś poczułbym się tym urażony. Teraz czasem mnie to bawi - odpowiedział gość.

Kuba Wojewódzki znany jest jednak z tego, że nie lubi odpuszczać. Tak było i tym razem. Postanowił nawiązać do ekstremalnych wyzwań, z których Wojciechowska i Kossakowski są znani.

Nie boisz się, że wasz związek może być rywalizacją, kto się wcześniej zabije?

Kossakowski nie był zaskoczony tym pytaniem. Wręcz przeciwnie, postanowił odpowiedzieć bardzo inteligentnie. Tym samym zdradził treść wiadomości, którą otrzymał od Wojciechowskiej.

To nie będzie miało charakteru licytacji. Ale coś na rzeczy jest, kiedy ona pisze "Dzień dobry, życzę ci miłego dnia. Będę pływała dziś w klatce obok rekinów" - zdradził Kossakowski.

A jak wy byście zareagowali na taką wiadomość od ukochanego?

Zobacz także: Wojciechowska ustaliła nietypową zasadę. Czego nie mogą robić w domu jej najbliżsi? 

Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy stacji, z okazji urodzin TVN, wrzuciły swoje stare zdjęcia. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów