Lewandowska o trudnych relacjach z ojcem: "To była największa szkoła życia"

Malwina Wasilewska 16.07.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka w przeszłości przeżyła dramatyczne chwile...

Anna Lewandowska w najnowszym numerze "Twojego Stylu" udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o swoim dzieciństwie i kontakcie z rodzicami. Trenerka nie ukrywa, że z powodu odejścia ojca przeszła trudne chwile w okresie dojrzewania. Ale po narodzinach Klary nastał przełomowy moment w ich relacji.

Anna Lewandowska o dorastaniu w niepełnej rodzinie

Anna Lewandowska w programie "W roli głównej" zdradziła, że odejście ojca wywróciło życie jej rodziny o 180 stopni. Trenerka wyznała, że z dnia na dzień w domu zabrakło pieniędzy na podstawowe rzeczy. Gdy tata odszedł od matki, Anna miała 12 lat i trudno było jej się odnaleźć w nowej sytuacji.

To była największa szkoła życia. Gdy byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia - mówiła "Lewa" w programie "W roli głównej".

W rozmowie z "Twoim Stylem" Lewandowska zdradziła, że po narodzinach Klary nastąpił przełom w relacji z jej ojcem. Dodała, że naprawiła relacje z nim dla dobra Klary. Anna wyznała też, że chce, aby Klara miała pełną rodzinę, bo z własnego doświadczenia wie, jak ogromne znaczenie to ma dla dziecka.

W zeszłym roku, jak Klara była malutka, widziałam się z ojcem. Chciałam, by poznała dziadka - wyznała Lewandowska.

Anna nie ukrywa, że jest w stanie zrobić dla swojego męża bardzo dużo, ponieważ rodzina jest dla niej najważniejsza.

Gdy ma się doświadczenie niepełnej rodziny, to potem ta twoja staje się największą wartością. Dlatego ja dla męża mogę zrobić dużo. Gdyby mi dzisiaj powiedział, żebym zrezygnowała z kariery, zrobiłabym to... - dodała.

Co sądzicie na ten temat? Zgadzacie się z jej zdaniem?

Czarne sukienki nigdy nie wyjdą z mody. Można je zakładać na randkę, do pracy, ale też na letni spacer z kapeluszem i koszykiem w ręku. Jakie czarne sukienki nosimy w tym sezonie? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów