Wyciekł prywatny mail Amber Heard do Johnny'ego Deppa! Może pogrążyć aktora

Amber Heard w czarnej sukience idzie na rozprawę z Johnnym Deppem
Fotografia: AP/Associated Press/East News

Amber Heard kilka lat temu napisała prywatnego maila do Johnny'ego Deppa. Teraz ten list ujrzał światło dzienne.

Johnny Depp i Amber Heard nieustannie walczą w sądzie o to, które z nich w rzeczywistości znęcało się psychicznie i fizycznie nad drugim. Oboje obstają przy swoim, że byli ofiarami przemocy. Co jakiś czas w mediach pojawiają się dowody wskazujące na winę jednej lub drugiej strony. Teraz światło dziennie ujrzały maile, które Aber Heard kilka lat temu napisała do Johnny'ego Deppa. Opisała w nich niewłaściwe zachowanie aktora i napisała, że się go boi. Czy tym całkowicie pogrąży byłego męża? 

Zobacz także: Listy Johnny'ego Deppa do lekarza ujrzały światło dzienne! Padły mocne słowa o Amber Heard

Prywatny mail Amber Heard do Johnny'ego Deppa ujrzał światło dzienne

Portal "The Sun" ujawnił zdjęcia nieprzytomnego Johnny'ego Deppa, a także treść maili, które Amber miała wysłać do niego w 2013 roku.

Maile te miały rzucić nowe światło na sprawę i całkowicie pogrążyć aktora. Amber przyznała w nich, że bywają chwile, gdy się go boi.

Nie wiem, czy mogę tak dalej. To jak z dr Jekyllem i panem Hydem. Jednego ciebie kocham. Szaleńczo. Drugi mnie przeraża. Jego nie mogę znieść. Chciałabym, ale nie mogę - brzmi treść cytowanego maila.

Dalej aktorka podkreśliła, jak Johnny zachowywał się w obecności jej i ich znajomych po alkoholu. Przyznała, że gwiazdor tracił nad sobą kontrolę.

Gdyby ktoś nagrał cię w takim stanie, byłbyś śmiertelnie przerażony. To ogromny wstyd choćby patrzeć na to, co się z tobą dzieje. A ty tego nie rozumiesz, bo znajomi uśmiechają ci się w twarz, odwracają wzrok i przewracają oczami na to, jak żałośnie wyglądają, zbierając dorosłego człowieka z podłogi, na której leżał wśród własnego moczu i wymiocin - pisze dalej Amber.

Myślicie, że te słowa pogrążą aktora? Przypomnijmy, że Johnny również pozwał Amber za znęcanie się i apelował do sądu o zadośćuczynienie za oszczerstwa wymierzone w jego kierunku. 

Zobacz także: 11 najlepszych filmów z Johnnym Deppem w roli głównej

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów