Prywatny list księcia Harry'ego w sieci. Jego treść mocno zaskakuje

Książę Harry - do sieci wyciekła prywatna korespondencja.
Fotografia: Cover Images/East News

Książę Harry może nie być z tego zadowolony. Jego prywatna korespondencja znalazła się w sieci. Internauci są mocno zaskoczeni tym, o czym pisał książę.

Książę Harry stara się utrzymać kontakt ze znajomymi, których poznał jeszcze na studiach. Tym razem postanowił napisać list do wieloletniego przyjaciela. Mąż Meghan Markle nie spodziewał się prawdopodobnie, że jego treść trafi do sieci. Wnuk królowej Elżbiety II napisał m.in o... męskiej bieliźnie!

Książę Harry napisał list o zaskakującej treści

Książę Harry od lat uważany jest za najbardziej zbuntowanego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Jakiś czas temu głośno było o jego imprezowym stylu życiu. Zrobiono mu nawet nagie zdjęcie podczas jednej z zabaw na basenie. Po służbie w wojsku książę mocno spoważniał - osoby z jego najbliższego otoczenia twierdzą, że dojrzał dzięki pobytowi w Afganistanie.

Książę Harry wciąż jednak ma poczucie humoru i raz na jakiś czas przykuwa w ten sposób uwagę mediów. Tym razem zainteresował wszystkich treścią listu, który wysłał do starego przyjaciela. Na królewskiej papeterii książę pogratulował mu zwycięstwa w tegorocznym Wimbledonie. Na koniec zadał mu mocno niespodziewane pytanie.

Zastanawiam się, czy założyłeś już swoje slipy z Invictus Games podczas wielkiego otwarcia? (Wimbledonu - przypis red.) Moje poszły w użycie podczas ostatniego uderzenia gorąca w UK!

Nagranie, na którym Harry przyjmuje nietypowy prezent można zobaczyć poniżej. Widać, że już wtedy bardzo cieszył się z nowej części garderoby.

Myślicie, że książę powinien wspominać o bieliźnie plażowej w oficjalnej korespondencji?

Zobacz także: Książę Harry uciekł od Meghan?! "Nie jest szczęśliwy"

Jak dobrze znasz członków brytyjskiej rodziny królewskiej? Sprawdź i podziel się wynikiem ze znajomymi!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów