Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" do Godlewskich: Internauci uważają, że nie umiecie śpiewać. Odpowiedź mocno ich zaskoczyła

Anna Respondek 08.01.2018
"Pytanie na Śniadanie"
Fotografia: Pytanienasniadanie.tvp.pl

Siostry Godlewskie zrobiły coś, czego nie podjęły się jeszcze nigdy w programie na żywo. 

Nikt nie jest do końca w stanie zrozumieć fenomenu sióstr Godlewskich. Młode kobiety zaistniały w świecie show-biznesu dzięki kontrowersyjnemu nagraniu świątecznej piosenki "Pada śnieg" w oryginale śpiewanej przez Edytę Górniak i Krzysztofa Antkowiaka. 

Ze względu na olbrzymią popularność wideo, aż 8 milionów wejść, telewizje śniadaniowe postanowiły porozmawiać z celebrytkami. Najpierw siostry Godlewskie pojawiły się w materiale "Dzień Dobry TVN". Niedawno do studia "Pytania na Śniadanie" zaprosiła je stacja TVP 2. Małgorzata i Monika Esmeralda potwierdziły, że wciąż myślą o karierze wokalnej. Powiedziały również, że niedługo nagrają płytę, do której utwory są właśnie w tworzeniu. 

Prowadzący program postanowił zadań Godlewskim niewygodne pytanie. Stwierdzi, że 90 procent ich "fanów" uważa, że dziewczyny nie umieją śpiewać. Ich odpowiedź wprawiła w osłupienie drugą prowadzącą, Monikę Zamachowską. 

To może zaśpiewamy, zobaczymy jak to jest na żywo - stwierdziły. 

Prowadzący potwierdził, że chętnie oddadzą im głos i tak właśnie się stało. Pod koniec programu dziewczyny zaśpiewały piosenkę z bajki Disney'a "Pocahontas" "Kolorowy wiatr". Godlewskie skomentowały również parodie, które po ich występie zalały media społecznościowe. 

Widziałyśmy parodie. Niektóre były bardzo śmieszne, niektóre wręcz przeciwnie, były żenujące. Myślę, że ludzie komentujący nas w negatywny sposób w internecie mają jakiś delikatny problem z samoakceptacją - stwierdziły.

Przyznały również, że nie uważają, że ich śpiew jest idealny. Wiedzą, że wokal wymaga doszkolenia, jednak muzyka nie jest im zupełnie obca, gdyż jedna z nich, Małgorzata, w dzieciństwie uczęszczała do szkoły muzycznej. Grała na gitarze i pianinie. 

W programie pojawiła się również ekspertka, która spróbowała wyjaśnić fenomen sióstr Godlewskich.

Ludzie udostępniają to nagranie. Niejeden reklamodawca chciałby mieć taki viral. Ludzie hejtują, ponieważ lubią czuć się lepsi, mądrzejsi. Im bardziej mogą krytykować, tym lepiej - powiedziała. 

Czy dziewczyny rzeczywiście umieją śpiewać? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów