Ubrania w tej sieciówce będą jeszcze tańsze. Promocje nawet do -80%!

Martyna Wojciechowska 29.03.2018
Sklep
Fotografia: Shutterstock

Skorzystacie?

Jeszcze kilka lat temu wyprzedaże w popularnych sklepach odbywały się 2 razy w ciągu roku. Ale od tego czasu wiele się zmieniło. Aby zachęcić klientów do zakupów i wygrać z konkurencją, sieciówki coraz częściej organizują wielkie międzysezonowe wyprzedaże, czyli tzw. mid season sales. Zdecydowanie przoduje tu marka H&M, która wprowadziła właśnie najwyższe rabaty w historii.

Zobacz także: Lewandowska w kurtce z popularnej sieciówki. Internautki oszalały na jej punkcie. Gdzie można ją kupić?

Wyprzedaże w H&M - ubrania nawet do 80% taniej

Nie bez przyczyny w H&M królują nieustanne wyprzedaże. Okazuje się, że szwedzka sieciówka od dłuższego czasu boryka się z poważnymi problemami finansowymi. W związku z dramatycznym spadkiem sprzedaży ubrań, przedstawiciele marki postanowili wprowadzić jeszcze większe obniżki cen - zarówno w sklepach online, jak i w salonach stacjonarnych.

W amerykańskim sklepie internetowym H&M na głównej stronie widnieje baner z informacją o przecenach sięgających nawet do 80%. U nas jest podobnie. W polskich sklepach odzieżowego brandu znajdziemy mnóstwo przecenionych ubrań i akcesoriów. Dodatkowo do zakupów mają nas zachęcić bezpłatne dostawy i zwroty przy zakupach online.

Ale to jeszcze nie koniec nowości. Aby wyprzedać nadwyżki towaru, niebawem w Szwecji zostanie otwarty pierwszy outlet Afound. Klienci będą mogli w nim kupić przecenione ubrania pochodzące z tego brandu. Kto wie, być może w przyszłości w Polsce też zostanie otwarty taki outlet.

Zrzut-ekranu-2018-03-28-o-17.48.56-e1522252240169
Fotografia: hm.com

Zobacz także: Fanki zachwycone swetrem Lewandowskiej z sieciówki. Można go dostać za niecałe 80 złotych

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:
h&m

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów