Promocja książki o Przybylskiej. Jedna z gwiazd nie powstrzymała łez. Zabrakło Bieniuka. Tłumaczy dlaczego

Anna Respondek 19.09.2017
Promocja książki o Annie Przybylskiej
Fotografia: EAST NEWS

Na premierze zabrakło również dzieci aktorki.

W tym roku, 5 października, minie trzecia rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Znana polska aktorka "zapisała się" w sercach rodziny, kolegów po fachu i fanów, jako piękna i utalentowana osoba o wielkim sercu. 

W poniedziałek w Teatrze Muzycznym w Gdynii odbyła się premiera książki o życiu aktorki. Wydarzenie odbiło się wielkim echem w świecie show-biznesu. Na promocji książki byli obecni między innymi Karolina Korwin-Piotrowska, która poprowadziła spotkanie, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski czy prezydent miasta, Wojciech Szczurek. Fragmenty książki czytała wzruszona Anna Dereszowska.

Gdynia. Niezapomniany wieczór. Piękni ludzie. Ogromne emocje, łzy i dużo śmiechu. ANIA - napisała Piotrowska na Facebooku.

Największym zaskoczeniem dla uczestników spotkania był brak Jarosława Bieniuka i dzieci Anny Przybylskiej. Z rodziny aktorki pojawiła się jedynie mama artystki Krystyna Przybylska i jej siostra Agnieszka Kubera. Wśród gości nie zabrakło również przyjaciółki i agentki aktorki - Małgorzaty Rudowskiej. Były piłkarz w rozmowie z Jastrzabpost.pl postanowił wyjaśnić swoje zachowanie. 

Nie mogłem być obecny na premierze książki i pewnie minie jeszcze trochę czasu, zanim zdołam ją w całości przeczytać bez ścisku w gardle. Ja wspomnienia z mojego życia z Anią wciąż jeszcze układam w głowie i przede wszystkim w sercu. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, kiedy udźwignę słowa, żeby opisać tę piękną historię, pięknego życia z najpiękniejszą i najlepszą osobą, jaką znałem. Dziś jest dla mnie jeszcze za wcześnie i przyznaje się do tej słabości bez wstydu - powiedział. 

Książka "Ania. Biografia Anny Przybylskiej" trafi do sprzedaży 27 września. Jej autorami są Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki. 

Anna Dereszowska
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów