Prokuratura zdradza, kiedy pojawią się informacje o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. "Pochowajmy go w spokoju"

Piotr Woźniak-Starak: prokuratura o śledztwie ws. wypadku.
Fotografia: Jacek Dominski/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia w wypadku na jeziorze Kisajno. W sprawie wciąż jest wiele nurtujących pytań. Prokuratura zdradza, kiedy pojawi się odpowiedź.

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia. Jego ciało zostało odnalezione na dnie jeziora Kisajno po 5 dniach poszukiwań. Podjęto decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok, a prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie. Od wielu dni nie pojawiają się jednak żadne nowe informacje. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny, zdradza, kiedy możemy oczekiwać odpowiedzi.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Prokuratura poda informacje ws. śledztwa

Prokuratura od jakiegoś czasu milczy na temat śledztwa ws. śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Okazuje się, że jest to celowe działanie. Informacje zostaną podane do mediów dopiero po pogrzebie.

Pochowajmy go w spokoju - przekazuje prokuratura w rozmowie z Radiem Zet.

Uroczystości pogrzebowe będą trwały dwa dni. W czwartek 29 sierpnia odbędzie się uroczysta msza żałobna o godz. 19.00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1 (dawna ul. Jaworskiego). Następnego dnia urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka.

Informacji udzielimy bliżej piątku – podaje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny.

Jak wynika z relacji świadków i dotychczasowych ustaleń mediów, Piotr Woźniak-Starak i towarzysząca mu kobieta wypadli z motorówki podczas manewru skrętu. 27-latka dopłynęła do brzegu. Gdy na miejscu pojawiła się pomoc, zeznała ona, że podróżowała z 39-letnim mieszkańcem Warszawy. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Ciało Piotra Woźniaka-Staraka odnaleziono w czwartek 22 sierpnia.

Zobacz także: Poruszająca odpowiedź na prośbę rodziny Piotra Woźniaka-Staraka. "Dobro pozostaje w świecie na zawsze"

Te znane osoby musieliśmy pożegnać w 2019 roku. Prawdziwi fani będą za nimi tęsknić. Teraz na liście nazwisk widnieje także Piotr Woźniak-Starak.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów