Marcin Prokop pokazał zdjęcie z młodości. Spójrzcie na tę fryzurę!

Paulina Ermel 18.04.2018
Marcin Prokop
Fotografia: Eastnews

Dziennikarz nie wstydzi się tego, jak kiedyś wyglądał. A wyglądał zupełnie inaczej!

Zanim Marcin Prokop został gwiazdą TVN-u, minęło trochę czasu. Dzisiaj wysoki, przystojny, z perfekcyjnie ułożoną fryzurą i w dopasowanym garniturze wygląda doskonale. Ale nie zawsze tak było. Dziennikarz ma do siebie sporo dystansu i postanowił pochwalić się tym, jak wyglądał kiedyś. Musicie zobaczyć to zdjęcie!

Zobacz także: Prokop zapamięta tę podroż taksówką na długo. Nie zgadniecie, z jakiego powodu taksówkarz chciał zatrzymać pojazd

Prokop jest jak wino - im starszy, tym lepiej wygląda. Na zdjęciu z młodości, na którym ma pewnie ok. 20 lat, pozuje w podciągniętych dżinsach, zwykłym t-shircie i we fryzurze, o jaką byśmy go nie posądzili. Ma tutaj włosy do ramion i przedziałek na środku!

Pod starym zdjęciem gwiazdy "Dzień dobry TVN" pojawiło się oczywiście mnóstwo pochlebnych komentarzy. Komentowali fani Marcina i jego znajomi z show-biznesu. Niektórzy dopatrzyli się w jego poprzednim wizerunku podobieństwa do Michała Szpaka. Inni twierdzą, że wtedy był zbuntowany i taka "stylówka" bardzo mu pasuje.

Uhuhuhuhu modysta. Stylówa na czasie

Wszystkie moje miłości w latach dziewięćdziesiątych tak wyglądały

Wolicie "starego" czy nowego Prokopa?

Zobacz także: Marcin Prokop wyznał, że musieli ochłodzić relację razem z Wellman. Z zaskakującego powodu

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów