Małgorzata Kożuchowska o Chadzie: "Kobiety szukają takich mężczyzn"

Małgorzata Kożuchowska w białej sukience w czarne geometryczne wzory
Fotografia: Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Film "Proceder" już za chwilę pojawi się na ekranach kin. Jedną z głównych ról w produkcji gra Małgorzata Kożuchowska. Aktorka opowiedziała, jaki był Chada.

Film "Proceder" 15 listopada wchodzi na ekrany kin. Produkcja opowiadać będzie historię znanego rapera, Tomasza Chady. Muzyk zmarł w 2018 roku w wyniku komplikacji po próbie samobójczej. Jego życie było bardzo kontrowersyjne, w związku z czym jest doskonałym materiałem na produkcję kinową. Aktorki, które zagrały w filmie, w tym Małgorzata Kożuchowska, opowiadają, jaki jest główny bohater produkcji, czyli jaki w rzeczywistości był Chada.

Zobacz także: Już jest oficjalny zwiastun filmu "Proceder" o życiu Chady! W rolach głównych Kożuchowska i Więdłocha

"Proceder": Małgorzata Kożuchowska o filmie. Mówi, jaki był Chada

Wielu ludzi, którzy znali Chadę, twierdzi, że był to szczery i wrażliwy facet. Miał jednak skłonności do błądzenia w życiu.

Małgorzata Kożuchowska w materiałach dla dystrybutora zdradziła, jaki jest film "Proceder", w którym gra "Łysą".

"Proceder" jest filmem mocnym, do bólu prawdziwym, wzruszającym, szczerym. Jest to film o poszukiwaniu miłości, poszukiwaniu swojej drogi w życiu i wielkiej pasji - opowiada aktorka. 

Kożuchowska opowiedziała też o głównym bohaterze produkcji. 

Chada jest wrażliwy, utalentowany, charyzmatyczny, empatyczny, silny. I to zderzenie właśnie testosteronu z tą wrażliwością jest na pewno czymś, co kobiety uwodzi i kobiety szukają takich mężczyzn. Myślę, że on też poszukiwał miłości, takiej prawdziwej i takiej nadziei na prawdziwy związek, taki trwały, na rodzinę - zdradziła gwiazda.

Na temat Chady wypowiedziała się także inna aktorka, Anna Matysiak, która gra Julię, dziewczynę rapera. 

Tomasz Chada jest bad boyem, a kobiety kochają bad boyów. Jak widzą takiego bad boya, to po prostu nie potrafią się oprzeć i myślą, że gdzieś tutaj tkwi sekret Chady, że kobiety chcą mu tak bardzo pomóc - dodaje Matysiak. 

W postać Chady w filmie wciela się Piotr Witkowski. Na ekranie pojawią się także m.in.: Agnieszka Więdłocha, Gabriela Muskała, Antoni Pawlicki oraz Jan Frycz. Jesteście ciekawi tej produkcji?

Zobacz także: Znany raper o filmie "Proceder": "Nie wybiorę się do kina, żeby sobie oszczędzić wk**wienia"

Wydaje ci się, że znasz każdy tekst kultowych polskich piosnek? W takim razie ten QUIZ jest właśnie dla ciebie - spróbuj poprawnie dopasować słowa do piosenki.

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów