Najlepsza przyjaciółka Meghan szczerze o księżnej: "Znalazła swoje powołanie". Najlepsze jest to, jak się do niej zwraca!

Księżna Meghan śmieje się z małej koszulki dla Archiego
Fotografia: Pool / i-Images/i-images/East News

Księżna Meghan od lat przyjaźni się ze znaną modelką, Priyanką Choprą. Żona Nicka Jonasa udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o ich relacji.

Meghan Markle, zanim została księżną, była aktorką i aktywną działaczką społeczną. Obracała się w kręgu wielu gwiazd. Od lat ma wierne przyjaciółki, które również są znane. Jedną z nich jest Priyanka Chopra. Żona Nicka Jonasa ostatnio udzieliła szczerego wywiadu dla brytyjskiego magazynu "Elle". Opowiedziała o nim zarówno o swoim małżeństwie z gwiazdorem, jak i właśnie o przyjaźni z księżną Meghan! Zdradziła też, jak zwraca się do żony Harry'ego. To urocze!

Zobacz także: Księżna Meghan niespodziewanie pojawiła się na Wimbledonie! Ktoś tu wraca do formy

Priyanka Chopra o księżnej Meghan

Księżna Meghan i Priyanka przyjaźnią się od lat. Pomimo tego, że aktorka dołączyła do rodziny królewskiej, wciąż utrzymują bliskie relacje. 

Teraz modelka opowiedziała o swojej relacji z Meghan. Okazuje się, że księżna zawsze była ambitna, co jest jej ogromną zaletą.

Meghan od zawsze była stworzona do wielkich rzeczy. Do bycia zmianą i głosem zmian. To wspaniałe, że znalazła swoje powołanie i platformę do jego realizowania - opowiada Chopra.

Meghan Markle od zawsze była aktywną działaczką społeczną. Swoją karierę wykorzystywała m.in. do walki o prawa kobiet i właśnie do tego nawiązuje Priyanka.

Modelka zdradziła też, jak zwraca się do przyjaciółki. Okazuje się, że mówi do niej po prostu "Megs". To wspaniałe, że księżna ma przyjaciółkę, na której zawsze może polegać!

Zobacz także: Meghan Markle dostała nowy nieprzyjemny przydomek. Księżna nie będzie zadowolona

Meghan wprowadziła powiew świeżości do brytyjskiej rodziny królewskiej. Sami spójrzcie tylko na jej modne stylizacje!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów