Primark może wkrótce otworzyć pierwsze sklepy w Polsce

Hanna Skowron 20.07.2018
Primark w Polsce
Fotografia: shutterstock.com

To świetna wiadomość dla tych, którzy zakupy w popularnej sieciówce robili za granicą.

Irlandzka, szalenie popularna na świecie firma odzieżowa Primark może już niedługo otworzyć się na polski rynek – dowiedział się "Puls Biznesu". Podobne spekulacje pojawiały się już z początku 2017 roku. Wówczas pojawiające się w mediach hasło „Otwarcie Primark w Polsce” wzbudziło ogromne zainteresowanie ze strony polskich klientów. Zachwyty zostały jednak szybko zgaszone przez przedstawicieli sklepu, którzy zaprzeczyli medialnym doniesieniom.

Zobacz także: Sklepy otwarte w niedzielę. Lista sklepów 

Primark w Polsce w 2018 – kiedy i gdzie będą sklepy?

Sieciówka znana jest przede wszystkim z atrakcyjnych akcesoriów i odzieży w równie atrakcyjnych cenach. Do tej pory najbliższy Polakom sklep znajdował się w Berlinie. Ale z wycieczek za naszą zachodnią granicę będziemy mogli wkrótce zrezygnować, bo według doniesień mediów Primark rozważa otwarcie swoich sklepów w aż 4 polskich miastach. Mowa o Warszawie, Krakowie i 2 innych punktach.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy sklepy miałyby zostać otwarte. Sama sieć sprawy nie skomentowała. Jak pisze „Puls Biznesu”, sklep zasłonił się tym, że znajduje się w strukturze spółki notowanej na giełdzie, a więc nie komentuje "spekulacji" dotyczących przyszłych otwarć.

Zobacz także: Buty na wesele - jakie wybrać, gdzie kupić

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów