Wiemy, gdzie i kiedy zostanie otwarty pierwszy Primark w Polsce!

Paulina Ermel 17.12.2018
Primark
Fotografia: Shutterstock

Ulubiona sieciówka kobiet i mężczyzn już niebawem pojawi się także w Polsce! Nie możemy się doczekać, a wy?

Primark to irlandzka sieciówka, która podbiła serca miłośników na całym świecie. Zajmuje się ona sprzedażą modnych ubrań w naprawdę niskich cenach. Nic więc dziwnego, że sympatycy trendów chętnie korzystają z jej oferty. Niedawno pojawiła się informacja, że sklep ten otworzy swoje punkty także w Polsce. Teraz wiemy, gdzie i kiedy to nastąpi!

Okazuje się, że przedsiębiorstwo zamierza otworzyć swoje sklepy aż w 4 lokalizacjach w Polsce! Jesteście ciekawi, gdzie się otworzą?

Primark w Polsce

Primark pojawi się w warszawskiej Galerii Młociny na ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15, a następnie w Krakowie. Stołeczny sklep Primarka będzie miał aż 7 tys. m2. Galeria, w której ma się otworzyć, jest w tej chwili budowana. Kiedy będziemy mogli cieszyć się stacjonarnymi zakupami w Primarku? Sklep ma zostać otwarty wiosną 2019 roku.

Najwięcej oddziałów stacjonarnych Primark ma w Wielkiej Brytanii. Na całym świecie znajdziemy aż 270 sklepów marki. Możemy w nich kupić ubrania, buty, dodatki takie jak torebki czy kosmetyki. Lubicie zakupy w Primarku? Będziecie korzystać w Polsce?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zastanawiacie się, jakie trendy będą królowały w 2019 roku? Zobaczcie najpierw, które panowały w 2018!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów