Prezydent Filipin nie wybacza. Nie chce już widzieć Steve'a Harveya w swoim kraju

Redakcja 02.09.2016
Steve Harvey
Fotografia: East News

W Filipnach Steve Harvey nie jest lubiany. Gospodarz konkursu Miss Universe traktowany jest tam jak zło konieczne.

Prezydent Filipin nie życzy sobie, aby przyszłoroczne wybory Miss Universe prowadził komik Steve Harvey. Chodzi o jego tegoroczną pomyłkę podczas finału w Las Vegas, która wcale nie była zabawna. Rodrigo Duterte nie chce, aby Harvey popełnił podobną gafę 30 stycznia 2017 roku podczas gali finałowej w Manili. Tym, którzy nie pamiętają wpadki amerykańskiego komika, przypominamy, że podał złe nazwisko zwyciężczyni.

Sytuacja była o tyle niezręczna, że faktyczna wicemiss z Kolumbii - Adriana Gutiérrez, już ze zwycięską koroną na głowie, niemal popłakała się z radości, a z nią pewnie duża część jej rodaków. Steve Harvey przeprosił i poprawił się, że Miss Universe 2015 została Filipinka Pia Wurtzbach. Tegoroczny konkurs był pierwszym w karierze Harveya. Mimo że przepraszał nową Miss i Filipińczyków wiele razy, mieszkańcy tego kraju nie są w stanie mu zaufać. Jak podaje Variety.com, stanowisko prezydenta zacytowała filipińska sekretarz turystyki Wanda Teo.

On nie może być gospodarzem. Mam zamiar odbyć rozmowę na ten temat z Miss Universe – i stwierdził, że traktuje tę kwestię bardzo osobiście.

Niestety, Steve Harvey podpisał kontrakt na pięć lat, więc sprzeciw Duterte jest niewiele wart. Na szczęście organizatorzy konkursu zgodzili się na to, aby Harveyowi pomagał współprowadzący z Filipin. Jednak przypuszczamy, że jeżeli nawet Steve musiałby sam poprawić galę, na pewno przygotowałby się do niej lepiej niż do tegorocznej. Kolejna wpadka na pewno przekreśliłaby jego karierę konferansjera. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów