Prezenterka, która została oblana kwasem pokazała, jak wygląda jej twarz. Pierwszy raz od wypadku

Redakcja 21.04.2017
Gessica Notaro
Fotografia: www.instagram.com/gessica.notaro/?hl=it

Choć kobieta przyszła do studia nagraniowego z chustą, która zasłaniała jej twarz, w pewnym momencie postanowiła ją zdjąć. 

Gessica Notaro, która na początku stycznia 2017 roku została oblana kwasem, pokazała twarz po wypadku. 

Na początku roku włoskie media podały, że Gessica Notaro, była modelka, finalistka Miss Włoch i prezenterka telewizyjna, uległa poważnemu wypadkowi. Jorge Tavares, którego poznała w Rimini, gdzie pracowała jako trenerka delfinów, prawdopodobnie oblał jej twarz żrącą substancją. Notaro była związana z mężczyzną przez 2 lata, ale gdy podjęła decyzję o rozstaniu, wpadł w szał.   

Jak podaje Dailymail.co.uk, prześladował Notaro, a nawet jej groził. Twierdził, że jeśli do niego nie wróci, zabije się. Kilkukrotnie podkreślał nawet, że obleje jej twarz kwasem. Niestety, nie skończyło się jedynie na groźbach. 10 stycznia 2017 roku była modelka została zaatakowana podczas powrotu do domu. Podbiegł do niej mężczyzna, który wylał na jej twarz silnie żrącą substancję. Choć Notaro nie widziała twarzy napastnika jest pewna, że ataku dopuścił się jej były partner. 

Twarz Gessicy Notaro została trwale oszpecona. Przez dwa miesiące przebywała w szpitalu, w którym poddała się serii zabiegów. Dziś musi nosić specjalną maskę, która chroni jej okaleczoną twarz. Prezenterka zdecydowała się opowiedzieć swoją historię i wystąpiła we włoskim talk show, które prowadzi Maurizio Constanzo. To właśnie w tym programie po raz pierwszy od wypadku wystąpiła publicznie i pokazała swoją twarz. 

Gessica Notaro
Fotografia: www.instagram.com/adelesartorelli/?hl=it

Gessica Notaro 

"To nadal jestem ja"

Choć zdawała sobie sprawę, że nie wygląda już tak, jak przed wypadkiem, najbardziej obawiała się o swoje oczy. Lekarze walczyli, aby prezenterka nie straciła wzroku. 

W nocy, kiedy mężczyzna oblał mnie kwasem modliłam się i powiedziałam: "Zabierz moje piękno i cokolwiek chcesz, ale proszę pozwól mi zachować wzrok - powiedziała Gessica Notaro, a jej wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk. 

Modelka przyznała, że w przeciwieństwie do innych kobiet, które spotkał podobny los, chciała od razu zobaczyć jak wygląda. Na początku pokazano jej jednak tylko fotografie, ale postanowiła, że chce spojrzeć w lustro. 

Na początku moja twarz była z jednej strony spalona (ciemnobrązowa), a z drugiej miała zielonkawy odcień. Byłam trochę zszokowana, ale postanowiłam skupić się na moich oczach. Mówią, że to one są zwierciadłem duszy. Spojrzałam sobie prosto w oczy i rozpoznałam w nich siebie. Powiedziałam: "Ok, to nadal jestem ja" - powiedziała Gessica Notaro, a jej wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk. 

Kobieta nie pragnie zemsty. Chciałaby jedynie spotkać się z Jorgem Tavaresem, aby spojrzał na nią i zobaczył, co jej zrobił. Mężczyzna, który nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów przebywa w areszcie i oczekuje na rozprawę.

Gessica Notaro przed i po wypadku
Fotografia: Fotogarfia: www.instagram.com/margheritaciani/?hl=it

Gessica Notaro przed i po wypadku 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów