Premiera „Kogel Mogel 3” już niedługo! Znamy coraz więcej szczegółów!

Sylwia Kropiewnicka 14.11.2018
Kogel Mogel 3
Fotografia: materiały prasowe/Next Film

Jedną z najbardziej wyczekiwanych polskich premier 2019 roku jest bez wątpienia premiera filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Fani kultowej komedii wiele lat musieli czekać na kontynuację przygód Kasi i pozostałych bohaterów. Premiera filmu już 25 stycznia.

Padł ostatni klaps na planie filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”! Długo wyczekiwany film pojawi się w kinach już 25 stycznia. Oprócz wszystkim znanych odtwórców głównych ról z poprzednich części, na ekranie zobaczymy także nowe twarze. W filmie wystąpili  m.in.: Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka oraz Mikołaj Roznerski.

Zobacz także: Kaczoruk i Wojewódzki znów razem? Zdradziły ich dwa zdjęcia

W trzeciej części kultowej komedii główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka- Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianymi zalotami Staszka Kolasy. Niespodziewanie do Polski wraca jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki). Chłopak od razu wpada w kłopoty.

Kogel Mogel 3

W tym samym momencie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka -  wydaje kontrowersyjną książkę, a jej mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) uciekają z domu.

Kogel Mogel 3

Bliscy Wolańskiej decydują się najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Po czym ruszają w nieznane, a finał tej historii znowu zaskoczy widzów!

Grażyna Błęcka-Kolska wypowiedziała się na temat filmu:

„Мiszmasz czyli Kogel Mogel 3” umiejętnie nawiązuje do poprzednich części, co jest zasługą rewelacyjnego scenariusza autorstwa Ilony Łepkowskiej i reżysera filmu Kordiana Piwowarskiego, który dba, by ten film łączył pomost z „Кoglem-moglem” i „Galimatiasem, czyli koglem-moglem 2"

Kogel Mogel 3

Jedną z ulubionych postaci w filmie była pani Wolańska (Ewa Kasprzyk), która w kontynuacji została celebrytką i sekstrenerką. Ta postać również pojawi się w najnowszej części, a Ewa Kasprzyk wypowiedziała się na temat swojej roli:

Wielokrotnie już mówiłam, że wolę kojarzyć się z seksem niż z geriatrią, i moja bohaterka jest „jakby” tego samego zdania i „przyjęła to do aprobującej wiadomości”

Czy 3 część tej kultowej komedii będzie takim hitem jak poprzednie? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz także: Kasia z "Kogla-mogla" 30 lat później. Bardzo się zmieniła?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów