Pracuje w szpitalu i jest gwiazdą internetu. Doktor Mike to najprzystojniejszy lekarz na świecie

Hanna Skowron 07.03.2019
Mikhail Varshavski
Fotografia: Instagram.com/doctor.mike

Mikhail Varshavski udziela internautom porad medycznych.

Medyków jest wielu, doktor Mike tylko jeden. Mikhail Varshavski skradł serca tysięcy internautek i w 2015 roku został okrzyknięty przez magazyn "People" "Najprzystojniejszym lekarzem na świecie". 30-latek pochodzi z Rosji, mieszka w USA, a specjalizuje się w medycynie sportowej.

Zobacz także: Przez rok schudł prawie 100 kg. Seksowny "drwal" robi teraz karierę w modelingu

Doktor Mike podbija sieć 

Wiele osób, które śledzą karierę Mikhaila, wie, że oprócz wyglądu, ma też wielkie serce. Seksowny 30-latek ze swojej urody postanowił zrobić użytek i bierze udział w wielu kampaniach charytatywnych. Młody lekarz założył fundację wspierającą osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

"Czy pójdziesz ze mną na randkę" - pytał na Instagramie. I to nie byle jaką randkę, bo trzeba było za nią zapłacić. Chętnych z pewnością nie zabrakło, a sam cel był szczytny - cały dochód z akcji został przekazany studentom medycyny, których nie stać na czesne.

Rosnąca popularność lekarza skłoniła go do otworzenia kanału na YouTube. Mikhail chce popularyzować wiedzę medyczną i odpowiadać na trudne pytania. Varshavski promuje zdrowy tryb życia i udziela porad internautom.

Lekarz i filantrop w dzień, a po godzinach gwiazda internetu. Do współpracy z Mikhailem zgłaszają się największe marki. Nic dziwnego! Seksowny doktor ma aż 3 mln obserwujących na Instagramie, a liczba ta ciągnie rośnie!

Z profilu lekarza łatwo wywnioskować, że jest miłośnikiem psów. Trudniej za to zgadnąć, czy o kimś cieplej myśli. Jeśli zatem przystojny doktor wpadł wam w oko, nie traćcie nadziei!

Zobacz także: Rzuciła pracę w korporacji i zamieszkała na wyspie. Żywi się wyłącznie owocami

Istnieje wiele produktów, które promowane są jako zdrowe, jednak tak naprawdę szkodą

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów