Pracownicy Pałacu wymyślili złośliwe przezwisko dla Meghan Markle. Nie zostanie „Królową ludzkich serc”!

Hanna Skowron 18.12.2018
Meghan
Fotografia: Schutterstock

Meghan Markle doczekała się pierwszego przezwiska, nie ma jednak powodów do dumy. Pracownicy nie wyrażają się o niej pochlebnie. Przez trudny charakter księżnej Sussex z pracy odeszła kolejna osoba.

W zagranicznych mediach tuż po odejściu Samanthy Cohen, drugiej asystentki Meghan, rozgorzała dyskusja. Na światło dzienne wyszła wiadomość o tym, że pracownicy nie przepadają za księżną, a nawet wymyślili jej przezwisko. Z pewnością nie będzie „królową ludzkich serc”. Markle została okrzyknięta „duchess difficult”, czyli „trudną księżną”.

Zobacz także: Meghan i Harry pokazali niepublikowane zdjęcie. Tak negatywnych komentarzy nie było już dawno!

Z powodu trudnego charakteru i ciągłych żądań księżnej Sussex, obsługa Pałacu zaczyna się wykruszać. Księżna w ciągu dwóch miesięcy straciła już dwie asystentki! Pierwsza, Melissa Toubati, przytłoczona liczą obowiązków, nie wytrzymała napięcia i doprowadzona do łez, odeszła z pracy. Druga asystentka, Samantha Cohen, pomimo wieloletniego stażu w Pałacu, zrezygnowała z pracy z Meghan po kilku tygodniach.

Co myślicie o zachowaniu Meghan?

Zobacz także: Internauci krytykują księżną Meghan. Tym razem chodzi o jej ciążowy brzuszek!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan ma nienaganny styl, który inspiruje tysiące kobiet na całym świecie. Z tej okazji zebraliśmy dla was 5 najlepszych stylizacji Meghan. Zobaczcie!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów