"Poznajecie tego przystojnego mężczyznę?". Zdjęcie z młodości Tadeusza Sznuka robi furorę w sieci

Anna Respondek 09.02.2018
"Jeden z dziesięciu"
Fotografia: Youtube/Koziołek Matołek

Tadeusz Sznuk znany z programu "Jeden z dziesięciu" to jeden z najbardziej cenionych prezenterów. Trzeba przyznać, że był bardzo przystojnym mężczyzną już w młodości. 

Tadeusz Sznuk to jeden z najbardziej znanych i cenionych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Wiele fanów "Jeden z dziesięciu" program ogląda właśnie dla niego, gdyż uważają, że nikt nie potrafi poprowadzić teleturnieju z taką klasą. 

Zobacz także: Gdzie się podziały włosy Michała Szpaka. Tak piosenkarz wyglądał w młodości

Sznuk swoją przygodę z programem "Jeden z dziesięciu" rozpoczął w 1994 roku. Trzeba przyznać, że ilość sezonów robi wrażenie. Mało który program przez tak długi czas utrzymuje się w ramówce i nie musi martwić o oglądalność, która z roku na rok wzrasta. 

Ostatnio jednak o programie zrobiło się głośno nie ze względu na emocjonującą walkę uczestników, a ze względu na samego prowadzącego. Na facebookowym koncie "Jeden z dziesięciu" pojawiło się zagadkowe zdjęcie. Administratorzy zachęcili nim do obejrzenia siódmego odcinka 101. serii.

Poznajecie tego przystojnego mężczyznę? - zapytali. 

Tadeusz Sznuk - jak wyglądał w młodości?

Okazało się, że fotografia pochodzi z prywatnego archiwum Sznuka i przedstawia jego samego w czasach młodości. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których internauci wychwalali profesjonalizm i wygląd prowadzącego "Jeden z dziesięciu". 

Wspaniały wizerunek medialny, klasa sama w sobie.

W takim panu Tadeuszu Sznuku kochała się moja koleżanka.

Nic się pan Tadeusz nie zmienia - pisali. 

Wciąż taki sam? ;)

Zobacz także: Magda Gessler opublikowała zdjęcie z młodości. Wciąż te same kręcone włosy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów