Poznajcie najseksowniejszą babcię świata!

Martyna Wojciechowska 02.07.2018
Najseksowniejsza babcia świata
Fotografia: Instagram.com

Ma 39 lat i boskie ciało.

Alice Vasquez to kobieta, o której marzą wszyscy mężczyźni. Ma długie lśniące włosy, pełne kształty i intrygujące spojrzenie. Pewnie zdziwi was fakt, że ta seksowna Amerykanka jest już... babcią. Jej zdjęcia z wnukami robią furorę w sieci. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Te fryzury mężczyźni uważają za najseksowniejsze. Jedna z nich to ich zdecydowany faworyt

Alice Vasquez - najseksowniejsza babcia świata

Niedawno pisałyśmy o najseksowniejszym ojcu świata, a teraz przyszedł czas na najgorętszą babcię. Ten tytuł przyznano Alice Vasquez, która w rzeczywistości niewiele ma wspólnego ze stereotypową staruszką.

Alice lubi imprezować, codziennie ćwiczy na siłowni, a z zawodu jest trenerką jogi. Młoda babcia urodziła swoje pierwsze dziecko w wieku 16 lat, a po kilku latach na świat przyszła kolejna pociecha. Jej córka też zaszła w ciążę w młodym wieku. Razem z mężem wychowuje dwoje dzieci.

Moja córka ma niezły ubaw z tego, jakie wzbudzam zainteresowanie. Ale ja po prostu żyję pełnią życia nie oglądając się na to, co ludzie mówią i jak mnie osądzają - powiedziała w rozmowie z „Daily Star Online”.

Alice uwielbia spędzać czas z wnukami. Jak twierdzi, poświęca im każdą wolną chwilę. Poza tym chętnie pozuje z nimi do zdjęć. Na Instagramie regularnie zamieszcza wspólne ujęcia. Vasuez nie zamierza jednak rezygnować ze swojego imprezowego stylu życia.

Faceci są zaskoczeni, kiedy dowiadują się, że Alice jest babcią.

Kiedy mężczyźni dowiadują się, że jestem babcią, oczywiście są w szoku. Ale to trwa tylko chwilę, bo zaraz chcą się dowiedzieć o mnie znacznie więcej. Oczywiście nie wyglądam na kobietę, która ma już wnuki, więc dla wielu z nich to pociągające - dodała Alice.

Rzeczywiście, taka babcia w bikini to niecodzienny widok...

Zobacz także: Te kobiece imiona uznawane są przez mężczyzn za najseksowniejsze. Znajdziesz wśród nich swoje?

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów