Spłonęły domy Kim Kardashian, Geralda Butlera i Lady Gagi! Wielki pożar w Kalifornii

Paulina Ermel 13.11.2018
Gerard Butler
Fotografia: instagram.com/gerardbutler

Południowa Kalifornia zmaga się z największymi pożarami do lat! W wyniku kataklizmu ucierpiało wiele znanych gwiazd!

Od kilu dni docierają do nas niepokojące wieści z Południowej Kalifornii. Region położony w zachodniej części USA zmaga się z potężnymi pożarami. Tak wielki kataklizm nie nawiedził go od lat! Zagraniczne media przekazują informacje o kolejnych ofiarach śmiertelnych (!), a gwiazdy, mieszkające na tym obszarze, dzielą się informacjami na swoich instagramowych profilach. Wiele z nich straciło swoje domy!

Pożary w Kalifornii

Z powodu pożaru wiele gwiazd musiało w trybie natychmiastowym opuścić swoje luksusowe posiadłości. Wśród nich byli m.in. Kim Kardashian, Scott Baio i reżyser Guillermo del Toro. Ogień wdarł się do wartej 2,5 miliona dolarów posiadłości Miley Cyrus. Z kataklizmem starł się również Gerard Butler - aktor pokazał zdjęcia z tego, co zostało z jego domu po ogromnym pożarze. Fotografie przyprawiają o dreszcze.

Ze swojego domu musiała uciekać również Lady Gaga. Gwiazdy podzieliły się swoimi wrażeniami w sieci i jednocześnie powiedziały, że już są bezpieczne.

W pożarze spłonął również teren, na którym kręcono wiele hollywoodzkich produkcji - m.in. Doktor Quinn czy Westworld. Produkcję wstrzymano, a cała ekipa została ewakuowana.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te gwiazdy doskonale radzą sobie w mediach społecznościowych. Zobacz, które z nich zarabiają najwięcej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów