Joan Collins najadła się strachu. Jej mieszkanie doszczętnie spłonęło

Hanna Skowron 15.04.2019
Joan Collins
Fotografia: ASSOCIATED PRESS/East News

Gwiazda pisała o "przerażającym pożarze".

Joan Collins przeżyła chwile grozy, kiedy w jej domu wybuchł pożar. Znana brytyjska aktorka zatruła się dymem, na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W ponadgodzinnej akcji gaszenia pożaru brało udział 10 strażaków. Ogień zajął siedmiopiętrowy apartamentowiec w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Belgravia w sobotę około 16.30. Jedno z mieszkań należało do gwiazdy "Dynastii".

Zobacz także: Spłonęły domy Kim Kardashian, Geralda Butlera i Lady Gagi! Wielki pożar w Kalifornii

Dramat Joan Collins. Jej mieszkanie spłonęło w pożarze

Aktorka kultowego tasiemca podziękowała strażakom za interwencję za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy okazji wyznała, że bohaterską postawą w walce z płomieniami wykazał się także jej mąż, o 32-lata młodszy Percy Gibson.

Dziękuję z głębi serca wspaniałej ekipie strażaków, która brała udział w akcji gaszenia przerażającego pożaru w naszym mieszkaniu – napisała gwiazda.

Słowa uznania przypadły także ratownikom medycznym, którzy udzielili małżeństwu pierwszej pomocy oraz policji - za zablokowanie ulicy na czas akcji ratunkowej.

Na razie nie wiadomo, co spowodowało tragedię. Niestety, straty są bardzo duże. Joan Collins opublikowała na Instagramie zdjęcia doszczętnie spalonych pomieszczeń.

Zobacz także: Tarantino został okradziony. Złapał włamywaczy na gorącym uczynku

Pamiętacie te filmowe wnętrza?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów