Powstała książka Kory Jackowskiej! Zbiór odręcznych notatek artystki

Powstała książka z notatek Kory.
Fotografia: Instagram/kamilsipowicz

Kora zmarła w lipcu 2018 roku, jednak pamięć o niej wciąż jest żywa w sercach wielu Polaków. Teraz fani dostaną szansę na bliższe poznanie myśli zmarłej artystki.

Olga "Kora" Jackowska była nie tylko genialną wokalistką, ale również bardzo bezpośrednią i kontrowersyjną postacią. Szczerze mówiła o tym, co myśli i nie przejmowała się zdaniem innych. Artystka pozostawiła w żałobie bliskich, członków rodziny oraz fanów, którzy wychowywali się z jej muzyką.

Kamil Sipowicz publikuje książkę Kory

Kora wiele swoich myśli i refleksji przelewała na papier. Teraz zbiór odręcznych notatek artystki został zebrany w książce "Miłość zaczyna się od miłości".

W kilku pięknych zeszytach, które Kora starannie wybierała w księgarniach lub dostawała w prezencie, przez wiele lat prowadziła notatki. Zeszyty to był jej warsztat literacki. Alembik, w którym wrzały i dojrzewały pomysły na piosenki. Ponad rok po śmierci Kory, zdecydowałem się pokazać światu jej intymną pracę nad tekstem. Prezentujemy je czytelnikowi razem z oryginalnymi skreśleniami. Pokazujemy jej pracę nad słowem, jej wahania oraz różne wersje często tego samego tekstu - pisze w przedmowie Kamil Sipowicz, mąż Kory.

Mężczyzna na Instagramie opublikował zdjęcie okładki. Chce, aby pamięć o jego ukochanej była wciąż żywa. Premiera książki będzie miała miejsce już 13 listopada.

Kupicie książkę Kory?

Zobacz także: Kamil Sipowicz opublikował nieznane zdjęcia Kory. Chwytają ze serce

Którą piosenką Bajmu jesteś? Sprawdź odpowiedź w naszym quizie!

Beata Kozidrak
Rozwiąż quiz

Którą piosenką zespołu Bajm jesteś?

Beata Kozidrak

1. Jak często uprawiasz seks?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów