Hebe otwiera sklep internetowy!

Paulina Ermel 19.07.2019
Hebe
Fotografia: Michal Wozniak/East News

Jedna z ulubionych drogerii Polek będzie działać również w internencie! Zobaczcie, od kiedy będzie można kupować w wirtualnym Hebe!

Hebe to jedna z najpopularniejszych drogerii w Polsce. Marka należy do Jeronimo Martins - właściciela dyskontu Biedronka. Firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i właśnie otworzyła sklep internetowy!

Powstaje sklep internetowy Hebe

Ruszył sklep internetowy Hebe! Drogeria świetnie przyjęła się w formie sklepów stacjonarnych, dlatego właściciel postanowił rozszerzyć jej działalność także na sferę wirtualną. W internetowym Hebe będzie można zaopatrzyć się w taki sam asortyment, jaki znajdziemy w punktach stacjonarnych.

W dodatku w sieci dostępne będą wszystkie promocje, które znajdziemy w gazetce sieci drogerii Hebe! Jeżeli należysz do klubu lojalnościowego Hebe, także w internecie skorzystasz z profitów wynikających z członkostwa. Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do programu lojalnościowego, możesz to teraz zrobić wygodnie przed komputerem.

Otwarcie sklepu internetowego to bardzo ważny i duży krok w rozwoju sieci Hebe. Dzięki niemu klienci na terenie całej Polski uzyskują dostęp do naszego asortymentu oraz regularnych promocji, trendów i nowych marek, w tym - dotychczas - dostępnych stacjonarnie na wyłączność. Platforma szybko spotkała się z dużym zainteresowaniem i pozytywnymi reakcjami klientów. To jednak dopiero początek, ponieważ wciąż będziemy się rozwijać i zaskakiwać naszych klientów kolejnymi rozwiązaniami technologicznymi - mówił Francisco Almeida, dyrektor e-commerce sieci Hebe, w oświadczeniu prasowym.

Zamówienia internetowe będą dostarczane do klientów za pomocą kuriera. Zamawiający będą mieli możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktów. Zwrotu będzie można dokonać, odsyłając produkty albo udając się do sklepu stacjonarnego.

Skorzystacie z takiej oferty marki?

Aby skóra jak najdłużej cieszyła się sprężystością i dobrą kondycją, wymaga dokładnej i prawidłowej opieki. Jak ją pielęgnować? Przede wszystkim wystrzegając się tych 10 błędów! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów