Prawie 40 lat temu wykonano mu zdjęcie z "narzeczoną". Dziś jej poszukuje!

Sylwia Bagińska 16.08.2018
Poszukiwanie dziewczynki ze zdjęcia
Fotografia: facebook.com/MarcinBołtryk

Czy uda mu się odnaleźć dziewczynkę ze zdjęcia? 

Marcin Bołtryk, publikując zdjęcie, które zostało wykonane prawie 40 lat temu, poruszył sercami wielu internautów. Jak się okazuje, autor wzruszającego postu to chłopczyk ze zdjęcia. Poszukuje on Patrycji, jasnowłosej dziewczynki, która razem z nim pozuje przed obiektywem. 

Zobacz także: Ma 24 lata i dwójkę dzieci. Na Instagramie zarabia miliony!

Zdjęcie zostało wykonane w 1979 roku w Jastarni - Marcin, który poszukuje Patrycji chcę odtworzyć fotografie sprzed lat. Chociaż zapewnia, że wcale nie musi być wykonane toples, tak jak jest w oryginale. 

Głupia sprawa. I w sumie nieważna. Ale chciałbym powtórzyć to zdjęcie. Wtedy (prawdopodobnie 1979) to była moja "narzeczona". Wiem (a raczej mama tak twierdzi ) że miała na imię Patrycja. To było w Jastarni. Fajnie było by ją odnaleźć i powtórzyć zdjęcie sprzed niemal 40 lat. To nie jest jakieś ważne czy pilne. Ani konieczne. Ot marzenie. Może dzięki Waszym udostępnieniom się odnajdzie ta "moja" Patrycja. Może rozpozna swoją dziecięcą buzię. Dla ułatwienia: ten wyższy to ja :) dziękuję :) Ps. Nie oczekuje zdjęcia w toplesie ;) donoszą mi, że Filip Chajzer może pomóc (choć to wstyd prosić, bo to mało ważne) ale może ma czas. Ktoś zna? Pana Filipa? #szukampatrycji ? Albo coś :)

Wielu internautów ochoczo włączyło się do akcji, z godziny na godzinę jest coraz więcej udostępnień! Kto wie, może Marcinowi uda się ponownie spotkać z "młodą narzeczoną" sprzed lat.

Fotografia z 1979
Fotografia: facebook.com/MarcinBołtryk

A wy, także kibicujecie Marcinowi?

Zobacz także: Tak wyglądają najpiękniejsze siostry świata!

Informacje, których lepiej nie publikować na Facebooku:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów