Porter 3 lata temu rozstał się z Lipnicką. Na Gali Bestsellery Empiku pokazał się w tajemniczym towarzystwie

Katarzyna Leszczyńska 07.02.2018
Anita Lipnicka i John Porter
Fotografia: EAST NEWS

John Porter i Anita Lipnicka rozstali się w 2015 roku. Teraz Porter pokazał się z tajemniczą nieznajomą. Lipnicka od 2016 roku natomiast ma męża. 

John Porter i Anita Lipnicka współpracowali ze sobą na scenie i właśnie to połączyło parę w 2003 roku. Wspólnie doczekali się córki, Poli. Ich związek przetrwał 12 lat. Gdy w 2015 roku postanowili się rozstać, zaskoczyli swoich fanów tą informacją. Wówczas też Porter poinformował o ich decyzji na swoim profilu na Facebooku, w którym napisał, że mimo rozstania prywatnego, nadal zamierzają ze sobą współpracować.

Zobacz także: Lipnicka 3 lata temu rozstała się z Porterem. Teraz zdecydowała się pokazać męża, z którym wzięła sekretny ślub. Jak się poznali?

Jak się okazuje, oboje obecnie postanowili poukładać sobie życie na nowo. Lipnicka w 2016 roku wzięła potajemny ślub. John Porter natomiast podczas ostatniej Gali Bestsellery Empiku 2018 pokazał się w towarzystwie tajemniczej przyjaciółki. Na czerwonym wywiadzie u jego boku pojawiła się brunetka, która wydaje się być przeciwieństwem Anity Lipnickiej. Oboje mieli na sobie ciemne stylizacje. Towarzyszka Portera swoją uzupełniła mocnym, mrocznym makijażem. Zobaczcie, jak się zaprezentowali. 

John Porter z nową partnerką na Gali Bestsellerów Empiku
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów