Poród księżnej Meghan już niebawem! Wiemy, kto będzie przy niej w tym dniu

Paulina Ermel 04.04.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Księżna Meghan i książę Harry już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Para przygotowuje się do porodu, a my zdradzamy kilka szczegółów na jego temat.

Od kiedy Meghan i Harry ogłosili światu, że spodziewają się pierwszego dziecka, wzbudzają jeszcze większe zainteresowanie. Na temat ciąży Meghan, płci dziecka i samego porodu pojawia się coraz więcej informacji.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Meghan nie chce rodzić w tym samym szpitalu, co księżna Kate i księżna Diana. Nie zamierza również pokazać dziecka kilka godzin po porodzie, choć to już tradycja. Wiemy też, kto ma towarzyszyć Meghan w trakcie porodu. I nie będzie to Harry.

Zobacz także: Są pierwsze zdjęcia z filmu o Harrym i Meghan. Aktorzy wyglądają jak para książęca!

Kto będzie towarzyszył Meghan w trakcie porodu

Na samym początku ciąży Meghan wiele mówiło się na temat tego, że urodzi ona w domu. Teraz dowiadujemy się, że odeszła od tego pomysłu i będzie rodziła w szpitalu, otoczona najlepszym personelem. W trakcie porodu Meghan może liczyć na opiekę 4 chirurgów, 4 pediatrów, 3 anestezjologów, 2 ginekologów-położników. Wszyscy oczywiście podpisali wcześniej klauzulę poufności.

Nie wiadomo więc, w którym szpitalu odbędzie się sam poród. Wiadomo natomiast, że Meghan chce, aby było to jak najbardziej intymne i prywatne wydarzenie.

Wiemy też, kto będzie towarzyszył księżnej w trakcie porodu. Książę Harry nie powinien być na porodówce, gdyż tego wyraźnie zakazuje protokół królewski. Natomiast sama Meghan liczy w tym czasie na duże wsparcie swojej mamy. I właśnie Doria Ragland ma towarzyszyć córce w trakcie porodu.

Od dawna pojawiały się informacje, że mama Meghan przeniesie się do Londynu, aby pomóc córce w opiece nad dzieckiem. A że kobiety są ze sobą bardzo związane, może także towarzyszyć córce w tym ważnym życiowym momencie.

Mamy wrażenie jakby to było wczoraj! A od ślubu Meghan i Harry'ego mija już prawie rok! Przypominamy migawki z ich bajkowej uroczystości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów