Popularna promocja wraca do Lidla. Po wydaniu odpowiedniej kwoty, na klientów czeka wyjątkowy prezent

Anna Respondek 13.11.2017
Lidl
Fotografia: EAST NEWS

Przed świętami dyskonty walczą o klientów. 

Najpopularniejsze dyskonty prześcigają się w ciekawych propozycjach, którymi przyciągną do sklepów więcej klientów. Przed świętami Bożego Narodzenia ta "walka" przybiera jeszcze na sile. Lidl postanowił wytoczyć swoje najcięższe działa. 

Już od 13.11 w każdym ze sklepów tej sieci do zakupów będą dodawane popularne stikeezy, na punkcie których oszalały nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Jak do tej pory wśród propozycji pojawiły się owoce i warzywa, kosmiczne stworki a także "Smerfy". Tym razem  figurki będą przedstawiały postaci z kultowych "Gwiezdnych wojen" Georga Lucasa

Aby otrzymać stikeeza należy wydać przynajmniej 50 złotych. Jak zapewniają przedstawiciele Lidla, chodzi im przede wszystkim o promowanie zdrowego stylu życia, ponieważ jeśli wśród zakupów znajdzie się jakiś owoc albo warzywo, kupujący otrzyma dodatkową figurkę. 

Do zebrania jest 25 postaci, które można kolekcjonować w specjalnie przygotowanym do tego albumie za "jedyne" 12,99 złotych. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów i związana jest również z promocją najnowszej części "Gwiezdnych wojen", które do kin wejdą 14 grudnia.  

Już ustawiacie się w kolejce? ;)

lid
Fotografia: Lidl.pl
lid1
Fotografia: Lidl.pl
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów