Agnieszka Woźniak-Starak prowadzącą „Big Brothera”. Jak wypadnie w nowej roli?

Sylwia Kropiewnicka 24.01.2019
Popularna dziennikarka prowadzącą „Big Brothera”
Fotografia: Viphoto/East News

Pomimo tego, iż przez chwilę pojawiły się plotki, jakoby Przemysław Kossakowski miał poprowadzić program, ostatecznie to Agnieszkę Woźniak-Starak zobaczymy w roli prowadzącej „Big Brothera”.

Już tej wiosny popularne show powróci do telewizji. „Big Brother” swego czasu był jednym z najpopularniejszych, a co za tym idzie najchętniej oglądanych programów w naszym kraju. Reality show wraca do telewizji po 11 latach. Nową edycję będzie można oglądać na TVN 7.

Agnieszka Woźniak-Starak prowadzącą „Big Brothera”

„Big Brother” zadebiutował na antenie TVN w 2001. Pierwszą edycję prowadziła Martyna Wojciechowska wraz z Grzegorzem Miecugowem. Teraz po wielu latach reality show znowu wraca do telewizji.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, gospodarzy nowej edycji reality show ma być kilku, a każdy z nich będzie spełniać inną rolę.

Rozmowy z kandydatami na te stanowiska cały czas trwają. Wiadomo już jednak, że główną prowadzącą zostanie Agnieszka Woźniak-Starak. Nie będzie to jej debiut w roli gospodyni show, bowiem już wcześniej mogliśmy ją oglądać jako prowadzącą „Ameryka Express”.

Zobacz także: Uchodził za najprzystojniejszego uczestnika "Big Brothera". Jak dziś wygląda Piotr Gulczyński nazywany "Gulczasem"?

Podobnie, jak w poprzednich edycjach reality show, mieszkańcy domu Wielkiego Brata będą musieli wykonywać przydzielone im zadania. W programie, który będziemy mogli oglądać na kanale TVN 7 od połowy marca, wystąpi 15 uczestników wybranych w castingach.

Czy dziennikarka sprawdzi się w roli prowadzącej najpopularniejszego reality show?

Przekonamy się już niedługo!

Zobacz także: Brała udział w "Big Brotherze", później próbowała swoich sił w "MasterChefie". Jak dziś wygląda Monika Goździalska?

Gwiazdy wzięły udział w internetowym wyzwaniu. Jak wyglądały 10 lat temu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów