Mick Jagger miał romans z 15-latką?! Aktorka udzieliła szokującego wywiadu

Julita Buczek 03.02.2020
Mick Jagger
Fotografia: Rex Features/East News

Rae Dawn wyznała w wywiadzie, że w wieku 15 lat miała przeżyć romans z frontmanem Rolling Stones.

Parę dni temu na światło dzienne wypłynęły doniesienia dotyczące życia jednego z najbardziej znanych muzyków. Jak czytamy w jednym z wywiadów, Mick Jagger będąc w wieku 33 lat, zgodnie z cytowanimi słowami Rae Down Chong, miał mieć romans z 15-letnią wówczas aktorką. O tym, co miało się między nimi wydarzyć, aktorka opowiedziała w ekskluzywnym wywiadzie dla "The Mail on Sunday".

Mick Jagger rzekomo miał romans z 15-latką?

Nastolatka miała poznać frontmana Rolling Stones w trakcie podróży do Nowego Jorku. Rae Dawn marzyła o zostaniu modelką i dlatego wyjechała z rodzinnego miasta. W trakcie rozmowy powiedziała dziennikarzom, że Mick miał nie zapytać jej o wiek, jednak do romansu miało dojść za obopólną zgodą.

Ta kwestia nigdy nie wypłynęła. Wydawało mi się, że jest słodki. Miał rozczochrane włosy, a ja myślałam: o kurczę, on jest piękny. Zapytał, co robię, a ja odpowiedziałam, że właściwie to nic. Złapał mnie za rękę i wskoczyliśmy do jego limuzyny, którą pojechaliśmy prosto do studia. Stonesi tam byli, ja zostałam z tyłu. Siedziałam tam długie godziny. Wiedziałam, co robię. Eksperymentowałam z Mickiem. Miałam dużo zabawy - wyjawiła aktorka. 

W dalszej części wywiadu aktorka przyznała, że relacja, którą miała stworzyć, z muzykiem była szalona i bardzo jej się podobała. Co ciekawe w czasie, kiedy Mick i Rae mieli rzekomo szaleli w Nowym Jorku, muzyk był mężem Bianki Jagger.

Miał świetne usta, dobrze całował. W moich wyobrażeniach nie był dużo starszy ode mnie. Miał niezłe ciało. To nie było złe doświadczenie, było rewelacyjnie. Totalny rock&roll. Nie zmusił mnie do niczego, czego sama bym nie chciała. Ale był bardzo próżny, cały czas spoglądał w lustro - wyznała Rae Dawn Chong.

Jak twierdzi kobieta, ich romans trwał bardzo krótko. Na przestrzeni wielu lat mieli widzieć się tylko kilka razy. Aktorka wystąpiła w klipie grupy "Just Another Night". Muzyk nie skomentował jeszcze doniesień w tej sprawie.

Co sądzicie o wyznaniu aktorki?

Zobacz także: Aneta Zając z obitą twarzą na Instagramie. Aktorka postanowiła to wytłumaczyć!

Hity lata
Rozwiąż quiz

Wakacyjne przeboje. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz te hity

Hity lata

1. Piosenka "Agnieszka" zespołu Łzy była niekwestionowanym hitem. Dokończ tekst tego przeboju: "Było ciepłe lato..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów