Poniedziałek przyznał, że źle wspomina pracę na planie "M jak miłość". Fani dopytują dlaczego. Odpowiada

Anna Respondek 31.01.2018
"M jak miłość"
Fotografia: Materiały promocyjne

Dyskusja na ten temat rozpoczęła się po poście innego aktora, Tomasza Ciachorowskiego.

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Aktorzy chętnie przyjmują w nim role, ponieważ gwarantuje im to sławę i rozpoznawalność, a co za tym idzie kolejne kontrakty reklamowe i filmowe. 

Zobacz także: Znana aktorka wraca do "M jak miłość"

Swoimi przygotowaniami do kolejnych odcinków produkcji na Instagramie postanowił pochwalić się Tomasz Ciachorowski, który opublikował zdjęcie scenariusza do "M jak miłość" i napisał o pracy nad swoją rolą. 

5:50, 15 stron tekstu do powtórzenia, pod powiekami okruchy snów, ale przynajmniej dziś sobota, więc Puławska wyjątkowo powinna być drożna (chyba, że drogowców zaskoczył wielki come back zimy - napisał. 

Jacek Poniedziałek - "M jak miłość"

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od fanów aktora i produkcji, którzy byli ciekawi co będzie się dalej działo. 

Powodzenia!

I co ten Artur znowu wykombinuje? - zastanawiali się. 

Wśród nich można było również dostrzec komentarz od innego aktora, który kilka lat temu w "M jak miłość" wcielał się w rolę Rafała Lubomskiego, Jacka Poniedziałka.

Współczuję - stwierdził. 

Ciachorowski postanowił odpowiedzieć Poniedziałkowi i zaznaczył, że wszyscy na planie serialu za nim tęsknią. Aktor nie odpowiedział na jego słowa, znalazł się jednak dociekliwy internauta, który dyskusję przeniósł na instagramowe konto Poniedziałka. 

Dlaczego napisał pan u pana Ciachorowskiego "współczuję" pod zdjęciem scenariusza "M jak miłość"? Nie wspomina pan dobrze tam swojej pracy?

Poniedziałek ponownie odpowiedział, jednak nie był zbytnio wylewny.

Okropnie - napisał. 

Internauta stwierdziła, że ma nadzieję, że jego odczucia nie są związane z Dominiką Ostałowską, z którą Poniedziałek kręcił większość scen. Na tę sugestię aktor już nie odpowiedział. 

Zobacz także, najlepsze seriale kostiumowe ostatnich lat:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów