Ponad 10 lat temu w „Milionerach” padła historyczna wygrana. Co dziś robi pierwszy zwycięzca programu?

Julita Buczek 03.04.2020
milionerzy program hubert urbański
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

Zwycięzca programu postanowił opowiedzieć w telewizji, na co przeznaczył wygraną z programu "Milionerzy". Niektórych może zaskoczyć jego decyzja.

Program "Milionerzy" jest niekwestionowanym hitem TVN-u, a prowadzący Hubert Urbański jego gwiazdą. W popularnym show ponad 10 lat temu padła główna nagroda. Czek na milion złotych otrzymał 27-letni wtedy doktorant Krzysztof Wójcik. Sprawdźcie, co teraz robi i na co przeznaczył wygraną!

Co robi zwycięzca "Milionerów"?

Mężczyzna odpowiedział na wszystkie pytania w programie i zgarnął okrągły milion złotych. Co zrobił z wygraną i jak wygląda jego życie obecnie? Postanowił odpowiedzieć, o tym w programie "Uwaga!". Okazuje się, że część kwoty przeznaczył na spełnianie swoich marzeń, a za resztę kupił mieszkanie w Szczecinie. Obecnie Wójcik pracuje w dziale biznesowym w jednej z firm, która zajmuje się uzdatnianiem wody przemysłowej.

Rodzice nauczyli mnie szacunku do pieniądza, że po pierwsze na pieniądze trzeba zapracować, a po drugie coś, co łatwo przyszło, może również łatwo pójść. Zanim udało mi się wygrać tę nagrodę, chcieliśmy wyjechać do Stanów na naszą podróż poślubną. To było nasze marzenie. Dzięki tej nagrodzie mogliśmy pojechać sobie tam na dłużej – zdradził w programie "Uwaga!".

Ponad 10 lat temu Hubert Urbański zadał pytanie, którego Wójcik nie zapomni do końca życia. Brzmiało ono: Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil? Poprawna odpowiedź mężczyzny przyniosła mu wielką wygraną, o której niektórzy mogą tylko pomarzyć.

EN_00905642_2300
Fotografia: Michal WARGIN/East News

Pamiętacie historyczny odcinek?

Zobacz także: Policjanci zagrali dla najmłodszych pacjentów szpitala we Wrocławiu. To wideo podbija sieć!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów